Skocz do zawartości
sroczkin

KitSlim_AMG [Evo 9] odchudzony stock rom 14.4.A.0.108

Rekomendowane odpowiedzi

omajkel
    Mi też nie podobał się wygląd, więc skopiowałem BlackThemeBlueAccent.apk ze stoka i podmieniłem w kitslimie
    Tę apkę trzeba wrzucić do paczki z romem i potem zainstalować?

Bo ja wrzuciłem ją do system/app, ale instalacja się nie udała.

Nie napisałem tego, ale po skopiowaniu wystarczy zrobić restart. Theme sam się zainstaluje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattek

Dałem mu drugą szansę, a poza tym wyszła nowa wersja bodajże wczoraj, więc zainstalowałem jeszcze raz.

Zrobiłem backup wszystkich apek, danych, zrobiłem screeny pulpitów, żeby sobie poukładać wszystko tak jak było. Potem backup w recovery i jedziemy.

Wgrałem, skonfigurowałem, a potem przyszedł czas na łatanie tego, co mi się nie podoba. Na wstępie podmieniłem motywy na te oryginalne, potem wgrałem kilka apek no i wyszło tak, że używam go już 24h i nie mam zamiaru zmieniać. Chodzi jeszcze szybciej niż standardowy, oczyszczony rom od Sony, a bateria trzyma znacznie dłużej. Polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ma ktoś może apk z motywem air bo po instalacji tego romu gdzieś mi zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omajkel

@up

Post nr 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Tylko co ja mam z tym zrobić? Ciekawe czy ten rok wyjdzie na moją z2 byłoby świetnie.

Ja i Z2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omajkel

Przeczytaj posty od numeru który podałem. Myślę że donyslisz się co masz złym zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś jak przywrócić białe tła aplikacji po instalacji tego AMG BLACK SERIES MOD?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reus

Najlepiej przywrócić kopię zapasową, którą zrobiłeś przed wgraniem moda...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Jesli nie zrobiłeś sobie kopi systemu przed wgraniem moda jest sposób na przywrócenie białych aplikacji ale wymaga chwili zabawy.

Tak wiec otwórz w jednym oknie archiwum z black modem , potem w drugim oknie otwórz sobie archiwum z romem KitSlim. W oknie z modem klikasz na system / app . Potem w oknie z romem tak samo klikasz system / app i wypakowujesz sobie gdzieś do nowego folderu po kolei wszystkie te apki jakie widzisz w oknie z modem. Podobnie robisz z folderem priv-app .Jak juz masz wypakowane wszystkie apki zamykasz okno archiwum z romem aby nie robił ci sie zbędny bałagan i przystępujesz do podmiany. W oknie z archiwum moda klikasz system /app zaznaczasz kursorem wszystkie apki i klikasz Usuń a następnie Dodaj i w nowym oknie które sie pokarze idziesz do ścieżki z folderem do którego wypakowałeś apki z archiwum romu. Zaznaczasz kursorem wszystkie apki dajesz OK potem znów OK . Z apkami ze ścieżki system/priv-app robisz tak samo. Zamykasz archiwum kopiujesz na smarta i instalujesz to poprzez recovery tak samo jak black mod.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    getto

Brakuje mi takiego widgetu z bluetoothem, wifi, internetem itp. Ma ktoś to :) ?

Dodatkowo pisanie smsów z polskimi znakami pozwala tylko wysłać wiadomość, która ma 70 znaków (potem tworzy się drugi sms) jest jakiś sposób na to ? Na oficjalnym europejskim sofcie problemu nie było :/

Edytowane przez getto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi