Skocz do zawartości
sroczkin

KitSlim_AMG [Evo 9] odchudzony stock rom 14.4.A.0.108

Rekomendowane odpowiedzi

sroczkin

Co do SMS ja dodalem do ustawien wiadomosci opcje Oszczednosc tak jak w CE na polske

instalujesz normalnie poprzez recovery .

Oraz wczesniej zanim to znalazlem zmienilem wpis z watku http://forum.android.com.pl/f1164/dodanie-funkcji-oszczae-dnoa-ae-w-smsach-405218/#post3496122

Tylko nie mam jak tego sprawdzic bo mam nielimitowane SMS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    getto

Chciałbym spróbować to zrobić, ale po zrootowaniu nie mogę wejść w recovery... Gdy wyłączam telefon i włączam ponownie przez cały okres włączania nie pojawia się żadna dioda. Próbuje trzymać power i są tylko jakies wibracje po czym telefon sie normalnie odpala. Jak rozwiązać problem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Najlepszy sposób na twoje bolączki to poświecić ciut więcej czasu na zabawę ze smartfonem ;) Wgraj od nowa za pomocą flashtoola świeży system 4.4.4 108 następnie zrób roota .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omajkel

Z Google play zainstaluj program root chacker on sprawdzi czy masz root. Wydaje mi się ze go nie masz.

Telefon normalnie się włącza, dlatego że nie ma zainstalowanego recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    getto

Congratulations!

The device has root access!

sprawdziłem to Root Check Basic.

Sroczkin, po co mam to robić ? Wgrywałem kitkata przez flashtoola z 2 miesiące temu, a 2 dni temu zrobiłem roota one clickiem, wiec myślisz, że powtórzenie tych czynności coś da ;) ?

omajkel, a jak sie instaluje recovery O.o ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GeoHot
    getto

Czytałem i szczerze nie wiem gdzie tam miałem szukać pomocy :P ? Sroczkin miał rację, wystarczyło wszystko od nowa zrobić i teraz wejście w recovery jest bezproblemowe ;) Mogę wchodzić manualnie albo przez CWM i nie ma żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyszła aktualizacja do wersji Evo 9 ja siedzę teraz na Evo 8 w jaki sposób mam zaktualizować fona tj. jakie wipe zrobić?

Ja i Z2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sroczkin

Autor romu radzi żeby najlepiej instalować rom na czysto czyli po zrobieniu wszystkich wipe-ow . Ale można tez zainstalować pomijając wipe data wtedy zostaną wszystkie aplikacje. Ja osobiście przechodziłem teraz na 9 i robiłem zupełnie na czysty telefon czyli zrobiłem sobie wszystkie wipe plus wipe pamięci wewnętrznej gdyż nazbierało mi sie juz dużo śmieci po starych apkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    getto

Co nowego ;) ? z tego co widziałem na xda to jeszcze się nie pojawił informacje co zostało dodane w evo 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi