Skocz do zawartości
sroczkin

KitSlim_AMG [Evo 9] odchudzony stock rom 14.4.A.0.108

Rekomendowane odpowiedzi

Rome

Śmiało możesz pobierać tego typu aktualizacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Flashtoolem rom 108, później dualrecovery>>> bo najprostsze/najszybsze i możesz wgrać ten ROM. Chociaż ja teraz wolę już stocka/RockZ1k lub Dstriker :D dzisiaj nowa aktualizacja była ^^ z xda niż ten, jakoś mi przeszło z nim.

Witam, może mi pomożesz. Chcę wgrać RockZ1k, tylko za każdym razem nawet do Aromy nie dochodzi. Nie przechodzi wstępnej weryfikacji. Próbowałem wersje 2.0 i 3.0. Na różnych recovery. Nie jestem nowicjuszem w custom romach. W tej chwila mam Dstrikera. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, może mi pomożesz. Chcę wgrać RockZ1k, tylko za każdym razem nawet do Aromy nie dochodzi. Nie przechodzi wstępnej weryfikacji. Próbowałem wersje 2.0 i 3.0. Na różnych recovery. Nie jestem nowicjuszem w custom romach. W tej chwila mam Dstrikera. Pozdrawiam!

musisz miec wgranego stocka 757 potem go root'ujesz i cwm'ujesz i wtedy na lajcie wgrywasz wersje 5,0 bo taka jesta instrukcje wgrania sa na stronach xda  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

musisz miec wgranego stocka 757 potem go root'ujesz i cwm'ujesz i wtedy na lajcie wgrywasz wersje 5,0 bo taka jesta instrukcje wgrania sa na stronach xda

Stock to 157. 757 jest samolotem. Nie czytałeś uważnie. Mam wgranego Dstrikera! To mam zrobione. Chcę RockZ1 3.0 wgrać! I nie chce załapać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wipe system i/data zrobiłeś przed wgraniem a raczej próbą? Wyskakuje error? Nic nie idzie? Zatrzymuje się w miejscu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi