Skocz do zawartości
shdart

Kalendarz w Androidzie nie pokazuje mi wydarzeń (urodzin) z Facebooka

Rekomendowane odpowiedzi

shdart
    Napisano (edytowane)

Podobny problem jak tu: http://forum.android.com.pl/f34/import-dat-urodzin-z-facebooka-do-kalendarza-54116/

Mam zainstalowana aplikację Facebook,

w "konta i synchronizacja" dodany i aktywny jest "Facebook", ale:

1. w koncie Facebook (w "konta i synchronizacja") jest tylko "synchronizuj kontakty" a powinno byc więcej opcji

2. w kalendarzu, w liście kalendarzy, nie mogę wybrać kalendarza Facebooka (bo go tam nie ma)

Nie pomaga dodanie konta "Facebook for HTC Sense"

A najgorsze, ze kiedyś to działało ... dopóki nie zaktualizowałem Andka do 2.3.3

Zna ktoś sposoba jak sobie z tym poradzić?

[nieaktualne - proszę o zamknięcie]

rozwiązanie:

Za dodanie wydarzeń z FB do kalendarza odpowiedzialne jest konto "Facebook dla HTC Sense".

Konto pojawia się zaraz po zainstalowaniu, ale nie od razu widać zmiany w kalendarzu.

Aby zmiany było widać, trzeba w ustawieniach kalendarza najpierw odznaczyć wszystkie kalendarze (bo niby ten facebookowy jest zaznaczony, ale aplikacja jakby o tym nie wie), a następnie zaznaczyć każdy z osobna - wtedy zmiany będą widoczne :)

Edytowane przez shdart

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odświeżę temat jakoś nie mogę dodać tych wydarzeń. Konto facebookowe mam zainstalowane od miesiąca ale ani w synchronizacji ani w kalendarzach nie ma nigdzie wydarzeń facebook tylko kontakty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt93

A masz w kalendarzu zaznaczoną opcję facebook? klawisz menu-> więcej-> kalendarze-> i tam facebook

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tam nie mam facebooka. po naciśnięciu dodaj nie pojawia się żadna opcja.

Pytanie jak ją dodać ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam mam problem z importem danych z Facebooka a mianowicie Samsung mi zassał urodziny znajomych z Facebooka ale w moim terminarzu urodziny są wyświetlane o dzień wcześniej. a w dodatku to tylko nie które bo część jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Ja usunąłem konto Facebook Sense bo psuł mi inną rzecz w kontaktach. Ale nie mogę zrobić tak, że jak dołącze się do jakiegoś wydarzenia na FB to, żeby mi się to aktualizowało w kalendarzu HTC. Nie mogę dodać konto oryginalnego FB do kalendarza. Może ktoś mi powie jak to zrobić. Działania opisane w tym wątku nie działają mi..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi