Skocz do zawartości
luzikseba

Sony Xperia Z2 Tablet - wątek o aktualizacjach...

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie tylko o co chodzi z jej brakiem? Sony na FB każe czekać, bo aktualizacja wypuszczana jest stopniowo. Ale nikt z tam piszących os. ad Tabletu nie otrzymał jeszcze tej aktualizacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
neotion

Nikt nie otrzymał i to mnie nie dziwi. Dzwoniłem do Sony w sprawie aktualizacji, wszak mija już 3 tydzień po umieszczeniu informacji polskiej stronie. Odpowiedź pani szablonowa: aktualizacja wypuszczana partiami w zależności od źródła dystrybucji. Na moje pytanie która dystrybucja w Polsce już otrzymała tą aktualizację już się zaczęła plątać: że nie mają takich informacji, że nie prowadzą tego typu statystyk itp. Ale zapewniała że użytkownicy dzwonią i informują ich że otrzymali aktualizację. Sony wypuściło tylko nikt oprócz Sony tego nie widział.

Już pal licho tego Lollipopa, ale mieli by odrobinę przyzwoitości i podawali rzetelnie, zgodnie z prawdą informacje jak przystało na dużą i (niby) poważną firmę. To samo dotyczy innych modeli Sony (m.in. Xperia Z1 compact).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lolipop jest dostępny u naszych operatorów

https://drive.google.com/open?id=0BzmE6c-zzg0daWJIdWx5azk0M28&authuser=0

https://drive.google.com/open?id=0BzmE6c-zzg0ddklKdWRMRnozNUk&authuser=0

8 cyfrowy numer jest to numer CDA - Sony Customicacion Number, kod regionu i kraju

Żeby go sprawdzić, wciskamy *#*#7378423#*#* i klikamy kolejno

Servis info - Software info - jak się nie mylę, to piąta linijka powinien być napis Customizacion info i podany numer w stylu 1267-0600_R4H

Jeżeli tablet nie chce sam wyszukać aktualizacji, w czym problem by podłącczyć go do komputera i zrobić to przy użyciu PC Campanion?

Edytowane przez mat3j861

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie. Oni już aktualizują Z1 a mam ja i Z2 tablet wifi w domu i cisza.

Przy poprzedniej aktualizacji Z1 był problem z głośnikiem. Zaraz potem wypuścili poprawkę.

Teraz mówią , ze dają a aktualizacji nie ma.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ruszyło cos u Was z aktualizacjami xperia z 2 tablet ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No mam dwie Z2 z Lte i wifi i na żadnej nic nie ma :(

W sumie to 4.4.4 jest jak najbardziej ok i nie wiem czy jest sens, w/g mnie aktualizacja mojej Z3 dual do lolipopa designowo mi sie nie podoba maxymalnie, wiec nie za bardzo czekam na aktualke tabletow. Niemniej jednak dziwna sprawa z ta aktualizacja tabletow. Z poczatkiem kwietnia pojawilo sie na oficjalnej stronie, ze jest najnowsze , a tutaj miesiac mija i nic.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sony na Twitter odpisał mi "trzeba poczekać cierpliwie. Pojawi się wkrótce."

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie jaki powinien być Sony Customicacion Number dla niebrandowanego Z2 z Lte z polskiej dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi