Skocz do zawartości
DJ SNap

Jaką baterię dokupić do Desire HD? Oryginał czy "Andidę"?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem swoją andide przed wakacjami i cały czas jest tak samo jak na początku-nieco lepiej jak oryginał.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Socus

Właśnie też chciałem zadać pytanie co do tej baterii (:

Nie jestem obeznany za bardzo, jak to jest z gwarancją. Mimo wszystko HTC Desire HD trochę kosztuje, i nie chciałbym stracić na niego gwarancji. Czy po zmianie baterii w telefonie może to być powód do unieważnienia gwarancji przez Orange? Wkurza mnie to, że codziennie muszę ograniczać czas, jaki chciałbym poświęcić na zabawę telefonem (autobusy, słuchanie muzyki itd.), ponieważ 1230mAh to mało, i chciałbym taką jak wyżej zakupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpuść sobie takie wynalazki, nas pewno nie ma podanej objętości. Ewentualnie szukaj coś na temat mugen batteries, ta podobno jest rzeczywiście troszkę lepsza od fabrycznej.

Sent from POLAND with HTC Desire HD using Tapatalk :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kamil78

Ja mam andidę 1800 mniej więcej od końca sierpnia i mam wrażenie że jednak trzyma lepiej.

Od tego czasu dużo romów przeszło przez mój telefon.

Myślę że teraz oryginalna bateria by mi całego dnia nie wytrzymała a ta mi wytrzymuje. Cały czas online sporo przeglądam internetu + rozmowy (raczej sms nie używam - maile są atrakcyjniejsze).

Wysłane z mojego Desire HD za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    memphis21

Ja do swojego DHD tez postanowilem zaladowac Andide. Kupilem ja juz jakis czas temu, ale nie testowalem jej bo za bardzo mi klapka odstawala. Teraz dokupilem sobie fajnego cienkiego case'a co podtrzymuje klapke i ogolnie lepiej teleofn lezy w dloni, no ale nie otym. Jak to z tym formatowaniem Andidy? Trzeba czy nie, bo po wlozeniu mam 55%??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mark_

Powiedzcie proszę jak jest z klapką baterii po załadowaniu do środka baterii andida? Andida jest jakoś większa od stockowej baterii? Klapka odstaje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Matt93

Tak, jest dłuższa o 0,5cm i trzeba ją przykleić na taśmę. Coś za coś niestety.

A tak serio to o co Ty pytasz?! Skoro bateria dedykowana jest do dhd to jak ma być większa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kepa416

Witam moja bateria po roku czasu nie trzyma juz za dlugo. Co wybrac na dzien dzisiejszy anida czy oryginal?

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    coolos

Dla tych, którzy oczekują dłuższej pracy na akumulatorze - polecam poczytać o bateriach firmy Anker (niedostępne w Polsce). O baterii Andida mogę powiedzieć jedynie tyle, że to dobry tani zamiennik, ale nie oczekujcie że będzie trzymać dłużej od oryginalnej (jakiś czas temu, na forum Desire Z przeprowadziłem krótki test baterii Andida 1750mAh). Za kilka tygodni pewnie przeprowadzę krótki test baterii Anker 1600mAh dla desire Z - która jest już w drodze z UK ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi