Skocz do zawartości
van.den.vons

Wyrzucić, czy sprzedać?

Rekomendowane odpowiedzi

W Xperii, ustawione wszystko na niemalże minimum i telefon padał na 2, rzadko kiedy 3 dzień. Ten nowy... ustawione na 80%, czasem na 100% i śmiga 4-5 dni.

O ponad 1100mAh większa bateria + energooszczędne rdzenie Cortex A7, więc nie powinno być zaskoczenia w kwestii "trzymania".

Tak jak ty do sony, tak ja zraziłem się do LG modelem L9II :E

Cieszę się twoim szczęściem. Znalezienie odpowiedniego telefonu to istna masakra ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się w pełni z Twoim ostatnim zdaniem. Jednak, na bazie doświadczeń z Xperią P i innymi zabawkami ze stajni Sony... firma ta zajmuje w moim prywatnym rankingu miejsce bardzo odległe. Nawet jeszcze w tym maratonie nie wbiegają na stadion. Jak pisałem wcześniej, na dzień dzisiejszy HTC lub LG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem blisko rok Xperię P, brakło miesiąca, szczerze? Po za baterią jak nabardziej okej, dlaczego zmiana? W okazyjnej cenie wpadła Xperia Z, którą już mam rok. Wg mnie jakość wykonania Sony jest dość dobra na tle samsunga np, nakładka oryginalna bardzo przyjemna a nie bąbelkująca jak w wspomnianym samsungu

Różne telefony mam w rękach, wkońcu pracuję w sklepie gdzie sprzedajemy różne marki, od Nokii, Samsungów, przez Sony, LG, Apple.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panie, panowie. Jak pisałem wcześniej - Xperia P - sprzedana, bez żalu, co najwyżej, że nie można za nią odzyskać chociażby "średnich" pieniędzy. Już o niej zapomniałem. I na szczęście. Nie odcisnął się jakoś specjalnie, a właściwie w ogóle w mojej pamięci ten telefon. Dobrym wyborem, jak pisałem był LG G2 Mini. To jest chyba pierwszy telefon, niech sobie przypomnę (a mam z czego przypominać, miałem jakieś 30 telefonów, od pierwszego w 1994 roku, mija 20 lat), który tak naprawdę spełnia w 100% wszystkie moje oczekiwania. A te są wygórowane, a parametry oczekiwań wyśrubowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

ale za 200zł chyba sie oplaca kupic? bo mam do wyboru jeszcze htc 8s i lumie 520 no ale wlasnie sentyment do androida jest wiekszy pomimo wad :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gedde

Posiadam Xperię P - nawet dobry telefon, ale jeśli miałbym teraz do wyboru z konfrontacją Lumii 520 to wziąłbym Lumię, jednakże Xperia jest lepiej wykonana (mam obydwie w ręku i Lumia przy XP robi wrażenie plastikowości), ale jak chcesz dużo z niej wyciągnąć to musisz lecieć na Customach. Lumia to taki bezproblemowy telefon bez kombinacji - ma dzwonić, nie mam ochoty u siebie się bawić w ciągłe zabawy z ROM'em bo z każdym coś jest nie tak - nawet Percy nie dokańcza CM9 czy CM11 aby były bez wad, teraz jest CM12, lecz abym miał spokój muszę poczekać do wersji finalnej (czyli kiedy już zostanie porzucona).

Obecnie jestem na ICS i korzystam normalnie jak zwykły telefon i działa przyzwoicie, najmniej problemów - fajnie jeśli będzie finalny bezproblemowy CM. Jak chcesz się bawić w Androida to polecam CM'a 9 i 11 / ewentualnie AOSP czy stock ICS. Z JB są problemy. Nie testowałem zbytnio modyfikacji stocków, ale zgaduję że pewnie od ich zapchania modami są one zbugowane - dużo ludzi ma z nimi problemy, iż muli, crashe etc.

Dlatego gdy będę zmieniał telefon to z dopracowanym czystym Androidem lub Windows Phone - każdy udany.

Edytowane przez gedde

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi