Skocz do zawartości
Reader

Pytania dotyczące zakupu telefonu OnePlus One

Rekomendowane odpowiedzi

majlo

Tyle że na Ali Express są wersje na Chiny. Nie każdemu to odpowiada, w tym mi. Nie kupiłbym chińskiej wersji.

N eBayu kupowanie jest jeszcze bezpieczniejsze niż na allegro i takie wałki co piszesz to jak już są to pojedyncze incydenty, które mi się nigdy nie przydarzyło mimo że ciągle tam coś kupuje. Tam jak sprzedawca jest z Chin to jest to wyraźnie zaznaczone, a jak z Anglii to też.

Właśnie kupiłem na ang eBayu OPO za 285 funtów. Na Allegro póki co trzeba dać powyżej 1500.

Sent by telegram!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paool

na polskie częstotliwości chińska czy międzynarodowa wersja nie robi różnicy, jedyne różnice to logo z tyłu obudowy, normalna ładowarka bez przejściówki i... a może aż - wersje chińskie mają rok gwarancji zamiast 2 lat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qbaxs

Kupiłem już dwa OPO, 16GB i 64GB z AliExpress i po 6 dniach od zakupu miałem go już w domu.

Wersja chińska jest już zrootowana i z wygranym CM, który sam się aktualizuje.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony, jedyny minus to ładowarka z kablem, no i to minimalne zażółcenie u dołu ekranu, które widać tylko na białym tle (jakbym otym nie przeczytał to bym tego nie zauważył)

Jeśli ktoś nie chce płacić cła to jeden chińczyk oferuje tzw "shipping monday" paczka z Chin idzie do UK a potem do dowolnego miejsca w UE, wystarczy wybrać FedExa jako kuriera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Paool

którą opcję przesyłki z mailboxde.com polecacie wybrać? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cr3pt

Ja brałem UPS'a ale OPOs zaliczył weekend w Berlinie na zwiedzanie i tak zapił że był u mnie dopiero we wtorek... (wysyłka 05.09)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ewa15

ja zamówiłam na coolicool w piątek . Dzisiaj dostalam wiadomość z DHL przyjęciu przesylki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ProBay

Odezwij się i napisz czy wszystko ok jak już będziesz miał fona, cena super. Jeśli oposek będzie w porządku i w wersji INT, to chyba sam się skuszę. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxver

Wszystko jest okej. No tylko ten dotyk musza zaktualizowac bo meczy na swiftkeyu.

Wyslano z Oneplus One

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cr3pt

Ale że co z dotykiem masz nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500
    Tyle że na Ali Express są wersje na Chiny. Nie każdemu to odpowiada, w tym mi. Nie kupiłbym chińskiej wersji.

Wyjaśnisz? JA kupiłem chińską wersję i mi wszystko odpowiada. Mam CM, działa mi wszystko łącznie z LTE. Co ci nie odpowiada w chińskiej wersji? Tak z ciekawości pytam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi