Skocz do zawartości
Reader

Pytania dotyczące zakupu telefonu OnePlus One

Rekomendowane odpowiedzi

wefhy
    Patrz Nexus 5. Poza tym, wytłumacz mi do czego wykorzystasz te 12 GB pamięci w telefonie?

A do czego wykorzystujesz ekran fHD i czterordzeniowy procesor?

Z reguły jak ktoś nie potrzebuje takich bajerów to kupuje telefon z dolnej półki. A flagowce w domyśle mają służyć do wszystkiego - zmieścić dużo gier, muzyki, filmów oraz zdjęć i filmów kręconych telefonem, które w tym wypadku zajmują bardzo dużo miejsca. Jakby była wersja 32GB - ok, ale 16 bez microSD to już przesada, to jest przecież najwyższa półka.

Wysłane z mojego OnePlus One przez tapatalk. Miźnięte w SwiftKey.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

Ja samej muzyki mam prawie 9 Gb

Kliknięte z 1+1 64 GB black

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    M3ntoR

Kłótnia o miejsce jest bardzo dobrym pomysłem! Po co uszanować fakt, że komuś wystarczy 16GB, a komuś nawet 8, a jeszcze inny potrzebuje 64 GB bo jest melomanem i gra we wszystkie gry, które tylko ukażą się w sklepie play...

Z własnego doświadczenia powiem tylko, że miałem przez ponad rok S4 który ma 8gb wolnej pamięci i ani razu nie miałem go wypełnionego danymi po brzegi.

Zrozumcie po prostu, że nie wszyscy czują potrzebe posiadania tak dużej ilości wbudowanej pamięci w telefonie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

No jeśli komuś do szczęścia potrzebne jest 10 GB muzyki, 20 GB filmów full hd i 45 gier to faktycznie, 16 GB będzie za mało. Ciągle mi sie jednak wydaje że to mniejszość. Większości ludzi 16 GB spokojnie wystarczy (nie licząc gimnazjalistów pasjonujących się gierkami i zapuszczających muzykę hiphopową z głośnika w autobusach komunikacji miejskiej).

Przyrównywanie tego do dobrego ekranu czy szybkości procesora jest raczej nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, czy próbowaliście pozbyć się żółci z ekranu? Czy może jednak wam to nie przeszkadza? I czy ta żółć nie będzie zajmować z czasem większej powierzchni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

U mnie to nie działa.

Edytowane przez ReaderPL
    Cytowanie poprzedzającego posta w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Reader
    Notatka od Moderatora: ReaderPL
    wykrzyk.png Wątek służy TYLKO I WYŁĄCZNIE dyskusji na temat zakupu telefonu OnePlus One. Posty niezgodne z tematem zostały usunięte.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zuto

Małe pytanko...

- Zamawiam tel w sklepie OnePlus

- w adresie podaję sklepu spersonalizowany adres otrzymany przy rejestracji na "mailboxde.com"

- OnePlus wysyła fona do niemiec.

I właśnie... jak to jest dalej?

mailboxde od razu przesyła do mnie (w taki razie skąd wie jaka to będzie paczka i ile mam zapłacić), czy może po otrzymaniu paczki do mnie przesyła mi info o paczce i koniecznej opłacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Up dostajesz info, że paczka przyszła i czekają jak wybierzesz sposób dostawy wplacasz kasę i dopiero wtedy wysyłają trwa to kilka minut (wplata) a wyślą od razu albo na drugi dzień

Wysłane z mojego OnePlus One

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi