Skocz do zawartości
Gość

rom Xperia L (C2105) 15.3.A.1.17 Generic CE1

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie w tych wszystkich aplikacjach do obsługi aparatu z gp najbardziej irytuje to, że ciągle pojawiają się reklamy. Załóżmy, że potrzebuje szybko zrobić zdjęcie aby uchwycić coś co może za chwilę zniknąć- odpalam aparat a tu reklama ikei.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To czas je wyłączyć przez instalację AdAway i modyfikację pliku host :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wlasnie na tym polega bolaczka cm. Nie wystarczy zainstalowac i korzystac tylko dodatkowo jeszcze wszystko modyfikowac aby się nie irytować. Wez pod uwage ze spora czesc uzytkownikow androida ma inne zajecia niz ciagle siedzenie przed komputerem i zabawy w modyfikacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hozon6

No własnie , lubie Bawić się w takie ,,modowanie ,, ale ile można , każdy chce , aby w danej chwili mu coś działało w 100 % a nie Ciagle modowanie bez Końca , fajnie że Stock jest ładny ale wolniejszy i Mniej opcji a Cm szybki , plynny multum opcji , ale zawsze jest jakieś ALE ,W obu przypadkach i nic sie nie da z Tym zrobić...:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A teraz odpowiedzmy sobie szczerzy na jedno pytanie... Korzystamy z tych zakichanych opcji CM na co dzień? :D warto je mieć, owszem. Czasami się przydają, ale w większości czasu siedzimy na normalnych ustawieniach systemu/procesora itp. itd.

Zoom FX jest płatną aplikacją, więc reklam nie ma :). Jak będę miał więcej chęci i motywacji oraz czasu, którego brak... to porobię zdjęcia z obu ROMów w tych samych miejscach o mniej więcej takim samym świetle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hozon6

Trzeba przyznać ,że podkręcenie procka się przydaje , ale można ,mieć kernel inny na stocka i po problemie :-D najlepiej jak by się dało mieć Port Systemu z Z/z2 z Kit katem i by wystarczyło xD ale nie bedziemy marzyć , wracając do tematu ; Będe czekał , na Te zdjęcia ;-) ,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podrzuciłby mi ktoś komendę do build.prop na deep sleep, jakoś znaleźć jej nie moge. :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie kojarzy ktoś sposobu na naprawę procesu telefon? Cos mi sie kiedys obilo o uszy ze byl na to jakis sposob.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla obu panów powyżej

ro.semc.enable.fast_dormancy=false

PS. pół minuty szukania dzięki opcji, która istnieje na każdym forum o nazwie SZUKAJ :P

---------- Post dołączono o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

a jeśli chodzi o test jakości zdjęć... obiecuję, obiecuję, ale tak bardzo mi się nie chce i jeszcze większy brak czasu... ale w końcu to zrobię, bo sam jestem bardzo ciekaw, jak wielka jest różnica. Na pewno zauważyłem jedno. na stocku szybciej działa aparat. przy robieniu zdjęć z opcją HDR CM11 lubi nie zapisać zdjęcia, a jak zapisze to długo myśl (aplikacja Zoom FX jak i aplikacja Aparat reagują podobnie). Na stocku nie było tego problemu.

A tak nawiasem mówiąc, to nie jest temat o jakości zdjęć i o CM11, więc z góry przepraszam moderatorów :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hozon6

Co do tematu to , nie wie Ktoś , czemu w wersji 0.26 miałem ,,drobne aplikacje ,, a teraz np nie mam znaczy tylko internet ? :D nie mam pojęcia gdzie notatnik i np stoper bardzo przydatne :) a w sklepie play, drobne aplikacje to jakaś lipa ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi