Skocz do zawartości
Gość

rom Xperia L (C2105) 15.3.A.1.17 Generic CE1

Rekomendowane odpowiedzi

jeyjey

Na poprzednie pytania też masz jakąś Odpowiedź? I dodam jedno pytanie, czy na stockowym kernelu bez żadnych costumow upiększających da rade korzystać z opcji blokady ekranu w GranityBox? Do tej pory nawet ciut się nie zmieniło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do rozszerzania pulpitu i aplikacji typu gravity box to nie mam pojecia poniewaz nie korzystam z tego

Sent by Android smartphone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jeyjey

Stockowy wyzysk baterii w porównaniu do użytkowania cm11 przez 4 miesiące mnie przeraża.. Leci jak woda.. Beznadzieja, trzeba wyposażyć się z nowy telefon..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mat001

Witam,

Potrzebuje wgrać ten rom zamiast brandowanego z orange, do tej pory wgrywałem jedynie na samsungach gdzie to było banalnie proste. Poszukałem trochę na forum i znalazłem wątek:

http://forum.android.com.pl/f901/xperia-l-wgrywanie-debradowanego-softu-311339/index4.html

Czy jeżeli wykonam wszystkie te kroki podane w instrukcji to będzie ok?

Próbowałem pobrać update-service żeby zrobić kopię zapasową ale widzę

że Sony przestało wspierać ten produkt? może ma ktoś instrukcję jak wykonać kopię innym programem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy stockowy kernel będzie najlepiej działał z 15.3.A.1.17? Dotychczas korzystałem z CM, ale postanowiłem wrócić do stocka i teraz nie wiem jaki kernel wybrać.

Edytowane przez m1chal92
    do dziękowania używamy funkcji 'postaw piwo'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najstabilniejszy jest kernel stockowy ,ale moim zdaniem lepiej jest wgrać jakiś kernel który obsługuje OC jest na pewno mniej stabilny i mogą wystąpić jakieś z nim problemy. No ale na pewno telefon lepiej chodzi z podkręconym procesorem niż z bez :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W pracy codziennej z urzadzeniem nie ma zadnej roznicy nawet po oc do 1,7Ghz-interfejs jest tak samo zamulony jak normalnie. W grach tez widocznej roznicy nie zaobserwowalem, jedynie wynik w antutu jest wyzszy. Wszystkie modowane kernele sa niestabilne i powoduja nieziemskie zwiechy dlatego w przeciwienstwie do kolegi wyzej odradzam.

Sent by Android smartphone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up zamulony interfejs? Po dość długim okresie powróciłem na stocka i spodziewałem się, że wytrzymam max dzień, a tymczasem dwa tygodnie chodzi bardzo dobrze i telefon użytkuje się bardzo dobrze.

Ale do rzeczy... W moim przypadku każdy custom kernel powodował zwiechy co jakiś czas, było to na tyle uciążliwe, że dałem sobie z tym spokój. U jednych te zwiechy były, u innych nie... Jeśli zamierzasz zwiększyć wydajność w grach to możesz próbować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dobrze. Powszechnie wiadomo, że stockowy kernel bije ne łeb wszystkie customy. Ale cóż zrobić by wgrać CWM na stockowego kernela aby zainstalować Cyber-Shoota? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    erem

Mógłby ktoś podrzucić soft na inny hosting?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi