Skocz do zawartości
patrykkk018

Problem z aktualizacją do ICS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna wpadł w moje ręce Sensation XL, pierwsze co mnie zdziwiło to fakt, że nadal śmiga na 2.3.5.

Pomyślałem, że widocznie nikt nie aktualizował to odpalam WiFi i sprawdzam aktualizacje oprogramowania, a tam brak aktualizacji. Kolejna próba to opcja przez RUU. Wybrałem ten RUU_RUNNYMEDE_ICS_35_S_HTC_Europe_2.31.401.2_Radio_20.70.30.0832U_3831.16.00.16_M_release_258303_signed.exe, wszystko przechodziło, aż na końcu wyskakuje błąd. Telefon poźniej wisiał na napisie HTC na czarnym tle, oraz w każdym narożniku ekranu widniał wykrzyknik w trójkącie. Jedynie co poźniej mogłem zrobić to przez RUU wgrać ponownie RUU_Runnymede_HTC_Europe_1.05.401.4_R_Radio_20.5101.30.0822_3822.10.10.12_M_release_222101_signed. Przez co wrócił do życia. Nie interesuje mnie też wgrywanie CustomRomu

Dane z Bootloadera:

***LOCKED***

RUNNYMEDE PVT SHIP S-OFF

HBOOT-1.25.0004

RADIO-3822.10.10.12_M

eMMC-boot

Oct 20 2011,00:20:33

Mam też obawe, czy aby nie jest to jakaś chińska kopia, chociaż nie przypomina tych co widziałem w necie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z ciekawości sprawdziłem IMEI I SN i są jakieś "dziwne". Imei po sprawdzeniu w necie pochodzi od "XDA Exec (HTC Universal)" a SN to: 123456789012. Wie ktoś, jaka jest tego przyczyna i jak przywrócić ten który mam na kartoniku od telefonu;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi