Skocz do zawartości
fyme

ROM ColorOS PL (Aroma Installer)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dziw się, że na razie nie jest pobierany. Jak to zwykle bywa z nowościami większość nie lubi lub nie ma czasu na eksperymenty więc czekają jak się rozwinie dany ROM. Z mojej strony życzę powodzenia przy ColorOS choć żałuję, że fymeOS (aka LewaSO) prawdopodobnie pójdzie lekko w odstawkę:zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

He he rom w sumie zrobiłem dla siebie bo potrzebowałem zmiany (lubię czasem coś zmienić :D ) więc jeśli nawet nikt go nie pobierze to dramatu nie będzie. Odnośnie Lewa OS to nie powiedziałem że go porzucam ale jak piszesz może się okazać że aktualizacje będą rzadsze niż dotychczas jeśli obecny rom będzie mi pasował choć i tego nie obiecuję. Na razie Lewa OS jest stabilny i funkcjonalny a rzeczy o których pisałem w wątku z propozycjami oczywiście znajdą się w romie przy następnej aktualizacji która na 100% będzie miała miejsce koło weekendu więc bez obaw.

Bardzo chciałbym ciągnąć oba romy na raz ale mam tylko jeden telefon więc siłą rzeczy nie będę w stanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kornis

Używałem kiedyś ColorOS, dokładnie tego: ROM Color OS for V967S | [Custom]-[updated] add the 01/28/2014 on Needrom

Było przyjemnie, ale już nie pamiętam czemu zmieniłem na Lewa - coś musiało nie działać tak jak chciałem, ale sam ROM wspominam bardzo pozytywnie. Także czekam na aktualizację i z pewnością pobiorę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    3mpty

fyme: co do grupowania, poprostu dla kontaktu do którego przypisane są dwa numery sa dwa wątki w aplikacji sms. Za bardzo przyzwyczaiłem się do hangouts ;).

Znalazłem jeszcze jeden feature, który mi przeszkadza - po przytrzymaniu home buttona nie ma listy aplikacji działających w tle.

Mam też dziwny bug jak wrzucam własną apkę po adb to jakby niewidzialna warstwa się nad nią uparcie wyświetlała przechwytująca zdarzenie tapnięcia, Dopiero po naciśnięciu back mam około 0.5s na zmacanie mojego interfejsu, potem wyświetla się znowu niewidzialna warstwa. Muszę jeszcze to zweryfikować.

Minor bug: po wybraniu z paska notyfikacji/storage device, dostajemy toast ze storage device unvailable ale mimo to montują się obie karty.

Edytowane przez 3mpty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Kliknij dwa razy na home zamiast trzymać i uruchomione apki pokażą się

Napisane za pomocą palców

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@fyme, tłumaczenie aromy super, w zupełności wystarczające, nie sądzę, żeby była potrzeba tłumaczenia postępu instalacji, ale jeśli będzie trzeba to może tym razem zdążę coś zrobić :D

Został tylko guzik na końcu 'Ukończono' czy coś w tym stylu.

Biorę się teraz za testowanie samego romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Poprawie dla zasady. Niech to trochę wygląda :) no i trochę uproszcze aroma bo cześć opcji jest zbędna.

Ps: wczoraj poprawiłem frameworka więc kolejna wersja będzie już domyślnie z polskim na starcie.

Napisane za pomocą palców

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi super.

Nie mogę znaleźć opcji auto nagrywania rozmów. Czy jestem ślepy czy faktycznie jej nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fyme

Też jej nie widzę mimo że jest ikona podczas rozmowy (jakby nieaktywna)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super, coś nowego. Akurat niespodziewanie wywalił mi MAX Flavor do fabrycznych, to przetestuję

Nie działają zdjęcia kontaktów podczas dzwonienia, czy tylko u mnie ?

Edytowane przez MariusMD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi