Skocz do zawartości
ems

GoClever Insignia 500 opinie, uwagi ...

Rekomendowane odpowiedzi

rrzepp

Jakość dzwięku, który emituje głośnik jest średniej jakości i to jest minus ponieważ niektórzy lubią słuchać czegoś ,,na głoś''.

Plusem jest natomiast głośność głośnika ponieważ bez problemu usłyszymy dźwięk melodii jeśli ktoś będzie do nas dzwonił.

Telefon kupiłem głównie do testów i mam w planach oddać go do sklepu za 22 dni, choć na chwile obecną poważnie się zastanawiam czy go sobie nie zostawić- jeśli jednak ktoś chciałby ode mnie go odkupić to proszę PW

Zgadzam się z osobą wyżej, telefon po za lepszym aparatem (miałem I5 przez 3 miesiące i mam mnóstwo zdjęć przez nią wykonanych) i wydajniejszym procesorem praktycznie niczym się nie różni od starej Insigni 5. A nawet jes jedna opcja na minus bo i500 nie ma diody powiadomień (bardzo mnie to boli)

Pozdrawiam,

rzep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie, proszę o radę...

X-kom gdzie zwróciłam moją insignię 5 i prosiłam o wymianę na nową zgodził się ale niestety insigni 5 juz nie mają jedynie właśnie tą nową 500 lub mogę wybrać inny telefon z ich oferty

Jak jest z ta insignią 500? Warto? Czy decydować się na całkiem coś innego, ktoś coś poradzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

" 91loczek" ... porównywałem parametrami oba telefony przed zakupem żonie INSIGNI 5, różnice niewielkie, choć wg mnie w tych najważniejszych "podzespołach" jakimi są procesor i grafika. Do tego dochodzi nieco mniejsza pojemność "cieńszej" bateryjki... :)

Czy jednak jest jakaś wielka różnica w działaniu z uwagi na inną grafikę i procek...tego nie wiem, bo na porównanie obu słuchawek nie trafiłem. 500-tka to następca 5-tki, więc nie zastanawiaj się tylko bierz, bo gorzej nie powinno być!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Procek będzie minimalnie słabszy, grafika powinna radzić sobie podobnie, może trochę lepiej. Głównymi plusami 500 jest potwierdzony kitkat, dłuższe i prawdopodobnie lepsze wsparcie. Ja bym się nie zastanawiał i brał 500.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Insignię 500 posiadam od piątku i jak na razie jestem "zagubiony" :D:D

Wcześniej, przez 4 lata używałem Samsunga Galaxy i7500 z Androidem 1.5... i teraz dużo pracy przede mną żeby "ogarnąć kuwetę".

Sprawdziłem działanie GPS na Endomondo i mogę stwierdzić, że jest bardzo dokładny, szczegółowo określał moją pozycję (ulica i chodnik przy tej ulicy były wyraźnie rozgraniczone i pokazane na mapie).

Na Play24, Insignia 500 identyfikuje się jako urządzenie o symbolu "San Miki D01" ??? Cokolwiek to oznacza na Googlu nic nie znalazłem o takim symbolu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pierwsze wrażenie insigni 500

-Wizualnie może i fajnie ale 5 bardziej mi się podobała;) 500 jest bardziej prostokątna, 5 jest bardziej zaokrąglona

-jest cieniutki

- brak diody powiadomień - dla mnie dość uciążliwe

- zauważyłam, że chyba musi być coś z czujnikiem zbliżeniowym bo telefon nie wygasza się w trakcie prowadzenia rozmowy, więc uchem można sobie nieświadomie "buszować" po telefonie prowadząc rozmowe. Widziałam jednak, że to nie tylko mój egzemplarz to ma tylko tak jak czytam to chyba wszystkie.

- działa płynnie, nie wiesza się

- używam aero2 - bez zarzutu działa wszystko super

Po dłuższym użytkowaniu napisze coś jeszcze. Jakby ktoś miał jakieś pytania to pisać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    68tom

Odsyłam go. GPS nie działa.

Edytowane przez Dragon16
    Proszę zachować kulturę wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam na formum!

Zauważyłem, że oprócz czujnika zbliżeniowego nie działa również czujnik światła. Ja mam jeszcze folię ochronną – bo zastanawiam się czy nie oddać tego urządzenia. Czy ktoś, kto nie ma już folii, mógłby sprawdzić czy te funkcje działają?

GPS działa strasznie wolno, co w zestawieniu z problemem z kompasem, który konsekwentnie tam gdzie jest północ wskazuje zachód -powoduje, że korzystanie z nawigacji jest bardzo utrudnione.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

68tom.....spróbuj ściagnąć EPO, wtedy GPS działa. Ja tak zrobiłem i jak na razie nie ma problemu z tym urządzeniem.

Co do czujnika swiatła i zblizeniowego u mnie też to nie działa. Mam fabrycznie nałożoną folię bez otworów na te czujniki i myślę, że właśnie to jest tego powodem.....Pozdrawiam

---------- Post dołączono o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Witam ponownie

Po rozmowie z serwisem GC, zwracam to "cudo" do sprzedawcy. Wywnioskowałem, że problemy opisane wyżej są im znane, ale chyba brak im pomysłów co z tym zrobić. Podobnież technik ma przygotować jakieś poprawki i będą one dostępne tylko po wysłaniu telefonu do serwisu. Przecież to totalna kpina i olewanie klienta. Faktycznie poziom tej "firmy" mówiąc kolokwialnie, pozostawia wiele do życzenia. Panie i Panowie, napisałem to ku przestrodze innych ewentualnych posiadaczy tego urządzenia. Ja osobiście z tą "firmą", nie chcę mieć nic do czynienia. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w sensie, że chodzi o ten czujnik zbliżeniowy????

------------------

po jednym dniu użytkowania i ja zwracam insignie 500

czujnik zbliżeniowy nie działa i działać nie będzie

Edytowane przez 91loczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi