Skocz do zawartości
Rojowczak

Jak wgrać cyanogenmod lub inny do Huawei y300?

Rekomendowane odpowiedzi

siema kupiłem telefon niedawno Huawei y300 obecnie jest Android 4.1. Chciałbym wgrać cyanogenmod i nie wiem jakie musze podjąć kroki , co pierw zrobić bardzo proszę o pomoc lub polerowanie mnie za Pomoc stawiam duże piwo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ziem88

No to może najpierw po czytaj na forach co trzeba zrobić i jak, żeby nie u walić telefonu. Po drugie nikt Cie nie będzie polerowac, po trzecie , nie obiecuj rzeczy których nie zrobisz. Chętnie bym Ci napisał co i jak ale Ty na pewno do Lublina z tym piwem nie przyjedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bawiłem się kiedy to w to poświęciłem cały dzień i nic nie zdzialalem , ściągnąłem cyanogenmod , botowalem telefon , włączyłem za pomocą kombinacji klawiszy, czytałem te poradniki i próbowałem serio ale to jest dla mnie gorzej niż czarna magia i teraz stwierdziłem ze musze to zrobić tylko najlepiej gdyby ktoś mi pomógł co już orientuje się co i jak. Heh do Lublina raczej nie , za daleko ale pomóż z dobrego serca dobry człowieku ile dobra dasz tyle do Ciebie wróci .! Heh takie porównanie bardzo mi zależy na tym serio proszę Cię o pomoc z całego serducha! :)

Wysłane przy użyciu mojego HTC ONE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw odblokuj i wgraj TWRP:

http://forum.android.com.pl/f877/tutorial-odblokowywanie-bootloadera-instalacja-custom-recovery-twrp-root-322321/

Póżniej CM i GAPPS na kartę pamięci. W TWRP robisz backup systemu który masz obecnie od operatora, robisz full wipe, instalujesz CM wraz z GAPPS i masz nowy ROM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi