Skocz do zawartości
vodevil86

Alcatel one touch Pop S3 wyświetla "połączenia alarmowe"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z góry przepraszam za (zapewne) powtarzanie wątku, 3 dni posiadam Alcatel one touch Pop s3, działał jak kupiłam (w dużym mieście), wróciłam do domu gdzie problem z zasięgiem nie jest nowością.. Wyświetla mi tylko połączenia alarmowe, nie łączy z siecią, robiłam reset, wyjmowałam kartę, SIM działa w innym telefonie tej samej sieci tj t mobile. Mam drugiego Alcatela w domu i łapie zasięg, działa. Byłam w salonie w miasteczku obok i tam przełączając na GSM można było złapać 3 kreski zasięgu, po powrocie do domu problem wrócił. Pani powiedziała, że telefon musi iść do serwisu jak "problem będzie się nasilał". Stwierdziła, że to problem z oprogramowaniem. To jest mój pierwszy telefon tego typu, zupełnie się na tym nie znam. Czy pozostaje mi tylko serwis?

Edytowane przez vodevil86

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze zmień tryb sieci na tylko GSM, jeśli wcale nie możesz złapać zasięgu podczas gdy inne telefony łapią, to zostaje serwis.

P.S popraw temat na bardziej konkretny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po przełączeniu na gsm mam 1-3 kresek tylko na balkonie, po dołączeniu internetu 1-2 kresek, wracam do pokoju i "tylko alarmowe", podczas gdy na drugiej komórce 3 kreski zasięgu. Dziś oddam go do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi