Skocz do zawartości
Draps

Zżera kase htc wildfire.

Rekomendowane odpowiedzi

Draps

Witam jestem posiadaczem pierwszy raz marki HTC modelu wildfire mianowicie proszę o pomoc bo mi już zeżarło 30zł z karty. Co mam zrobić aby tyle nie zżerało coś wyłaczyć ale co ? Lub kupić jakiś pakiet do transferu to coś da ? Jestem w plusie(mixplus). Nie wiem czy taki temat już był ale proszę o pomoc ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zennez
    Napisano (edytowane)

ekran główny> menu> ustawienia> sieci zwykłe i bezprzewodowe > sieci komórkowa połącz z internetem, - odznacz ptaszek

Kup sobie pakiet internetowy w plusie 125 mb za 6 złotych, to powinno wystarczyć do sporadycznego korzystania z neta, bo bez neta fony z androidami są cegłami.

<skasowane> // kolega chce ci popsuc telefon :P - żartowniś z tego moderatrora tym bardziej, że skopiowałem to z FAQu przyklejonego na forum ;-)

Jeszcze wywal sobie na pulpit widzet od "zarządzanie energią" i odznacz synchronizację - wtedy fon nie będzie pobierał danych automatycznie

Edytowane przez zennez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Draps
    ekran główny> menu> ustawienia> sieci zwykłe i bezprzewodowe > sieci komórkowa połącz z internetem, - odznacz ptaszek

Kup sobie pakiet internetowy w plusie 125 mb za 6 złotych, to powinno wystarczyć do sporadycznego korzystania z neta, bo bez neta fony z androidami są cegłami.

* Jeśli zależy Ci na sporadycznym korzystaniu z internetu przez GSM, zainstaluj aplikacje typu APNdroid, za pomocą widgeta będziesz mógł sprawnie wyłączać/włączać internet kiedy Ci się podoba.

Jeszcze wywal sobie na pulpit widzet od "zarządzanie energią" i odznacz synchronizację - wtedy fon nie będzie pobierał danych automatycznie

Ok to mam jeszcze jedno pytanie jaki kod jest na ten pakiet w plusie na 125mb, a czy jak wejdę w android marker to zabiera kasę czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iHusky

1.Możesz też kupić orange free za 25zł i wtedy masz coś 450mb internetu + 1GB promocyjnego

2.Nie instaluj APNDroid tak jak radzi kolega bo HTC WF ma widget do wyłączania sieci komórkowej, wystarczy że wejdziesz w

Menu>Dodaj do ekranu głównego>Widżet>Ustawienia>Sieć komórkowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Draps

Ok ale ja mam telefon w Plusie dokładnie mixplusIV jakieś kody macie na ten transfer bo strasznie zaktualizowałem pogodę a tu 1.30zł poszło ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Kto ci kazal wziac najgorsza siec? Na twoim miejscu calkowicie wylaczylbym transfer danych bo stawki za 100kb w plusie to jakis zart.

wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.

Przydatne linki:

Pierwsze kroki na forum

Zmiana tytułu wątku

Jak poprawnie nazwać temat

zzera kase wildfire[/warnt] Edytowane przez Marurban

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zennez
    Napisano (edytowane)

Jeszcze MB w pakiecie nie jest tak źle ale minuty w dość wysokim abonamencie to jest plucie w twarz po 15 latach spędzonych w tej sieci. Ale plus traci klientów już chyba od lat i praktycznie co roku oferta ich jest coraz gorsza na tle konkurencji. Przez te 15 lat zostawiłem około 40 tysięcy złotych w tej sieci, a oni nie potrafią zaproponować mi innej oferty niż ta podstawowa dla wszystkich (oczywiście teraz się przeniosłem).

a to dla kolegi aktywującego pakiet

Pakiet internetowy 125 MB 6 zł 31 dni *121*11*04#

ściągnij sobie od razu z marketu program traffic monitor widget i umieść go na pulpcie, kontroluj zużycie mb i kiedy dojdzie do około 100 to zablokuj transmisję widzetem htc "Menu>Dodaj do ekranu głównego>Widżet>Ustawienia>Siećkomórkowa"

Bo internet zliczany jest za każde rozpoczęte 100kb więc realne zużycie jest mniejsze od nominalnego

I oczywiście przy pobieraniu plików z marketów zżeraz Ci MB z pakietu, chyba że łączysz się przez WIFI, uważaj na mb bo wiele app waży kilka mb

i info ze strony plusa

By sprawdzić liczbę pozostałych megabajtów w ramach danego Pakietu oraz termin ważności danego Pakietu wyślij kod: *121#

Pakiety internetowe to pakiety cykliczne i odnawiają się co 31 dni (744 godziny)

mam nadzieję, że pomogłem

PS temat był wałkowany pięć milionów razy i to nie tylko na tym forum

PPS koniecznie przeczytaj FAQ http://forum.android.com.pl/f208/faq-24730/

Edytowane przez zennez

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Draps

lipa Usługa niedostepna. Sprawdz: 1) czy masz wymagane srodki 2) czy usluga nie wylkucza sie z inna usluga 3) czy spelnione sa inne warunku w celu jej aktywacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iHusky

ehhh ale plus nie stosuje simlocków to karte orange free możesz kupić, po za tym koledzy maja racje plus to najgorsze co może być ja przeniosłem się do play i nie żałuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Draps
    lipa Usługa niedostepna. Sprawdz: 1) czy masz wymagane srodki 2) czy usluga nie wylkucza sie z inna usluga 3) czy spelnione sa inne warunku w celu jej aktywacji.

Już wolę się do play przenieść, orange nigdy. No ale pomoże mi ktoś a na większy pakiet np 300mb jaki jest kod ? To jest zabójcze 2 złote za aktualizację pogody myślałem gdzieś z 10gr lub 30gr a tu tyle. Jest w tym że nie mogę przenieść tego numeru bo mam na nim umowę. Jak skończy mi się za rok. Więc proszę o pomoc bo wcześniej miałem nokie n95 na ten numer no i transfer działał ten kod a teraz nie działa ;/ Proszę o pomoc ktoś ma telefon w plusie to niech powie jaki kod na jakąś zniżkę żeby tyle za transfer nie zjadło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x