Skocz do zawartości
mateuszwoz

Mój telefon nie wstaje po flashu ROMu, kernela; telefon wisi na animacji startowej

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam wersje telefonu s6500D i gdy wgrałem nowego softa S6500DXXMD1_S6500DXXMD1_S6500DOXXMC2_HOME.tar

telefon przy starcie brzęczy 4-5 razy i puzniej restartuje się i tak dalej

//Kristyan

Ponieważ pojawiło się parę wátków o tej tematyce problemowej, sklejam w jeden i przyklejam żeby nie trzeba było szukać. Jeśli Twój telefon nie może się włączyć, pisz tutaj ;)

Edytowane przez Kristyan
    Zmieniłem temat na bardziej ogólny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinadd

Wgraj od nowa stocka

Wysłane z mojego GT-S6500D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema,instalowałem ICS'a i zainstalowałem jeden nie potrzebny plik. Gdy właczam telefon, dochodzi do nazdy Galaxy mini 2 GT-S6500D i podem czarny ekran noi reset ...

Próbowałem wgrać od nowa cmw (nie da rady wejśćdo recovery !) i nic stock to samo, ale niby wszystko dobrze podłaczone bo pasek na żólto.

Lecz po ukończeniu pisze w logu

Vadiled md5

End...

Ja już nie wiem co robić bo naprawde juz tak sie zmeczylem ze zaraz chyba sie powiesze .

4 h siedze i coś robie i jajko z masłem ...

Proszę mnie poprowadzić co i jak. ;/

Edytowane przez zahajevsky

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinadd

Spróbuj wejść do Recovery poprzez Adb jeżeli miałeś włączone Debugowanie. W najgorszym przypadku zepsułeś bootloader.

Opisz dokładnie jaki plik wgrałeś i przez co odin/recovery. Myśle że poprostu coś źle robisz spróbuj innej wersji odina lub innego softu do recovery wejdz sposobem hheelloo. Wejdź w downloading i jak się spyta czy kontynuować kliknij Cancel i teraz szybko klikasz Vol+ Vol - Home (bez powera). Lub wejdz w downloading i wciścnij wszystkie fizyczne klawisze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon trafił do kolegi mojego szwagra, który naprawi mi go za kawę ;D

Dzięki i pozdrawiam .a;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Proszę o pilną pomoc!

Muszę urchomić ten o to telefon, pewnego dnia... po prostu odmówił współpracy

Dostał bootloopa, próbowałem wgrać mu oprogramowanie przez odina ale wywala filed

<ID:0/004> system.img.ext4

<ID:0/004>

<ID:0/004> Complete(Write) operation failed.

<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

Ktoś coś? Telefonik w wersji D

dodatkowe info z bl

Version: S6500DXXLD3

Custom... Download: NO

Curr. Bin.: Samsung Official

Po failed pisze jeszcze:

MMC Boot: MBR erase failed!

ODIN: Partition erase fail.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Folxs
    Spróbuj wejść do Recovery poprzez Adb jeżeli miałeś włączone Debugowanie. W najgorszym przypadku zepsułeś bootloader.

Opisz dokładnie jaki plik wgrałeś i przez co odin/recovery. Myśle że poprostu coś źle robisz spróbuj innej wersji odina lub innego softu do recovery wejdz sposobem hheelloo. Wejdź w downloading i jak się spyta czy kontynuować kliknij Cancel i teraz szybko klikasz Vol+ Vol - Home (bez powera). Lub wejdz w downloading i wciścnij wszystkie fizyczne klawisze

Mam ten sam problem. Jedynie nie rozumiem jak wejść do Recovery przez Adb - mógłbyś wytłumaczyć?

Da się wgrać nowy bootloader?

Pobierałem już stockowe romy XEO, wgrywałem Odinem - nic nie pomogło. A wipe zrobić nie mogę, bo nie mogę wejść w recovery za nic w świecie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinadd

Musisz pobrać Adb (na początek polecam 15 sec. Adb Installer).Wejście do Recovery przez Adb to wpisanie linijki

adb reboot recovery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    celtol

Witam,

miałem ładnie działający CM11 od midzian21 i dodałem do niego dodatek Port Sound Mod Dolby z xda. Po zauważeniu że telefon złapał bootloopa próbowałem wejść w recovery ale nie mogłem. Więc stwierdziłem że trzeba wgrać stocka i zacząć zabawę od nowa, ale po wgraniu przez Odin stocka telefon znowu zatrzymywał się na boot animation i do tego zaczął wibrować co jakiś okres czasu. Sprawdzałem kilka stocków i żaden nie działał, próbowałem RescuePDA też nic, wgrywałem CWM recovery też nic, metoda z ADB też nie działa.

Zna ktoś rozwiązanie na to? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinadd

Problem wałkowany tyle razy że szkoda mówić. Sposób użytkownika hheelloo(wielkie podziękowania):

Sposób nr 1.:Wchodzisz w downloading mode i jak cię zapyta czy kontynuować przyciskasz że nie. Telefon ci się rebootuje i szybko klikasz Vol+ Vol- i Home. I buum jesteś w recovery.

Sposób nr 2. Wchodzisz d downloading i kontynuujesz przyciskiem Vol+. I teraz przytrzymujesz Vol+ Vol- Home i Power. I buum jesteś w recovery.

PS.Daj mu piwo :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi