Skocz do zawartości
MisiekDP

Adapter MHL (HDMI do Note 3 z opcją ładowania)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wczoraj zakupiłem ten adapter 16 Adapter MHL micro USB HDMI Samsung S3 S4 NOTE 2 (4359340971) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. . Myślałem, że będzie w 100% działać z Notem 3. Na innych aukcjach znalazłem ten sam kabel, a w opisie było napisane, że współpracuje z GN3, lecz cena była o 10zł większa. Dodam także, iż wczoraj użytkowałem na innym systemie (Port z S5), spróbuję jeszcze na X-Note, lecz nie sądzę, by to coś dało. Jak myślicie czego to wina? Ktoś może posiada takowy?

Z góry dzięki.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłeś nie ten sam kabel ...

Kupiłeś kabel którego wtyczka usb jest 11 pinowa ...

Note 2 jeśli się nie mylę obsługuje usb 11 i 5 pinowe ...

Natomiast note 3 ma port 5 pinowy i w tym porcie wtyczka 11 pinowa śmigać nie będzie.

Pozostaje ci oddać ten kabel lub (nie jestem pewny) chyba istnieje przejściówka.

A następnym razem będziesz ufał specyfikacji kabla ... ewentualnie weźmiesz do ręki ten swój super ogromny telefon i zadzwonisz do sprzedawcy w celu zapytania przed zakupem

Pozdrawiam

Edit:

Pogrzebałem chwile w necie i obawiam się że taka przejściówka nie istnieje, znalazłem tylko odwrotne przejściówki ale taka cie nie leczy.

Chyba że wypowie się ktoś kto widział "micro usb 11pin to 5pin". Niby znalazłem ze 3 sztuki takich ale faktycznie to były po prostu błędnie podpisane

Edytowane przez DannyDog

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi