Skocz do zawartości
Novarek

Internet w Orange a Telefon

Rekomendowane odpowiedzi

sinead

@matquu- OK, myślałam, że pisałeś właśnie o ofercie biznesowej. W ostatnim czasie sporo się z zmieniło, czasem wzrosły cen, ale tez pojawiły się nowe możliwości.

Co do taryfy biznesowej to myślałam o tym by wziąć ofertę z netbookiem- tą gdzie jest hp mini 210 3g.

Szczęśliwe godziny potraktowałabym jako dodatkowy przywilej- pewnie nie jedna osoba skorzysta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby nie robić zbędnego syfu zapytam tutaj... Czy Orange ma jakąś ofertę z internetem bez limitów przez 24 h?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy Orange ma jakąś ofertę z internetem bez limitów przez 24 h?

Nie tylko w nocy jest bez limitu (chyba, że przeoczyłem jakaś ofertę, ale wątpię)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie ma takiej oferty.

Zaraz ktoś napisze o Play albo Heyah, ale nikt mnie nie przekona, że da się skorzystać z internetu przy transferze 16/24 kb/s. Coś takiego wystarczyło by tylko na rozmowę gg, ale nie zalogujesz się nawet przy takiej prędkości.

Polecam ofertę Orange Free na kartę - obecnie najlepsza na rynku. Z każdym doładowaniem dostajesz absolutnie za darmo (a nie za 9/15/19zł) pakiet transferu. Czyli doładowując konto np. 25 zł otrzymujesz 25 zł na wszystko oraz darmowy pakiet 1 GB. Oczywiście pakiety są większe przy droższych doładowaniach -> 50 zł to 3,25 GB, a 100 zł prawie 7 GB darmowego transferu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może mi ktoś zobrazować ile to jest mniej więcej wczytanych stron 1 gb?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zależy. Są strony w wersji mini, które mają tylko kilka kb, a są strony, które mają ponad 1 mb. Ogólnie ten 1 GB powinien Ci spokojnie wystarczyć na miesiąc, zakładając, że będziesz wykorzystywał go 50/50 z wifi. Oczywiście raczej nie obejrzysz filmu(chyba, że na wifi), ale spokojnie możesz przeglądać fora, strony takie jak onet, odsłuchiwać plików muzycznych itd.

Na stronie orange.pl zawsze możesz sprawdzić, ile Ci zostało darmowego transferu i ewentualnie ograniczyć korzystanie pod koniec miesiąca, jeśli będziesz miał już bardzo mało mb...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi