Skocz do zawartości
jtluscik

Instalacja oprogramowania za pomocą LG flash tool

Rekomendowane odpowiedzi

@Seiko programem lgup instalowałam w tym modelu raz oprogramowanie jak chciałam na niższą wersję androida przejść. raz się udało, kolejnym razem taki sam komunikat, że telefon odłączony od komputera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Seiko
    [mention=394869]Seiko[/mention] programem lgup instalowałam w tym modelu raz oprogramowanie jak chciałam na niższą wersję androida przejść. raz się udało, kolejnym razem taki sam komunikat, że telefon odłączony od komputera

Trzeba zainstalować odpowiednio LGUP najpierw dll potem program. Włącz ebugowanieusb, wejdź w tryb Dowland mode, i spróbuj w ten sposób, jeżeli dalej nie pójdzie zmień USB, generalnie LGUP powinien dać radę. Send from Huawei Mate 10 Lite

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Seiko debugowanie włączone, dalej nie idzie pisze, że nie jest urządzenie podłączone. kabel jest dobry bo na innym telefonie tego samego modelu działa wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dszymek

Ogolnie wgrywajac Stock Rom przez Lgup, nie trzeba wchodzic w download mode. Wystarczy podpiac kabel, wlaczyc program nastepnie uzupelnic o plik kdz i start. Telefon sam sie zrestartuje do DM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@dszymek Tylko problem w tym, że mam 2 płyty główne, przy których programy wywalają komunikat, że telefon nie jest podłączony

Edytowane przez elektrycznatv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@elektrycznatv Próbowałaś może na innym komputerze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. po próbie wgrywania softu flash toolem cały czas mam na ekranie firmawe update. wyjmowanie bateri nic nie pomaga bo po włączeniu autmatycznie pojawia się to samo, co mogę zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LucaO
    W dniu 24.02.2018 o 21:04, itemek48 napisał:

Witam. po próbie wgrywania softu flash toolem cały czas mam na ekranie firmawe update. wyjmowanie bateri nic nie pomaga bo po włączeniu autmatycznie pojawia się to samo, co mogę zrobić ?

Poradziłeś sobie z tym ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LucaO

Witam , po nieudanym wgraniu nowego androida do mojego LG G3 przeszedłem do postawienia go LG FlashTool'em 
    Wszystko robiłem wg poradnika pliki ściągnięte jak na obrazku 
    Podczas procesu w programie FlashTool Pasek stanu dochodzi do 99% po czym wyskakuje na CZERWONO FAIL Factory Boot Complete a instalowanie oprogramowania sterownika LGE Android MTP Device kończy się niepowodzeniem pisząc że urzadzenie jest odłaczone 
    Co mogę jeszcze z tym zrobić ? Telefon restartuje się na Logo LG ale idzie wejsć w download mode

W linku filmik do YT

https://youtu.be/eqDA1nfokCg

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez LucaO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubatm

@up - skoro możesz wejść do DownloadMode to wgraj soft z *.kdz LG Flash Tool 2014 + odinstaluj sterowniki i zainstaluj LGUnitedMobile, chyba te co poniżej powinny być dobre, jak coś służę pomocą na PW

https://www.softonic.pl/download/lg-united-mobile-driver/windows/post-download?ext=1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi