Skocz do zawartości
nomarek

Nieoczekiwane samoistne resety Smartwatcha Sw2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy u zdarzają się wam samoistne restarty zegarka zadrży i pasek resetu potem trzeba znowu parować

telefon mój to LG G2.

To już drugi zegarek pierwszym zdarzało się to rzadko w tym (wymieniony w ramach gwarancji) dość często powiedzmy raz dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vaxeiro

zdarza się tak czasami w sytuacji częstej utraty połączenia telefonu z zegarkiem. Np po poruszaniu się po pokojach dużego mieszkania / domu, gdy telefon leży w jednym z pokojów na stole. Wtedy co chwile łączy się i rozłącza z uwagi na łapanie i tracenie zasięgu BT. Raz na serię takich połączeń/rozłączeń wkrada się błąd z ekranem parowania. Jadnak wcale nie trzeba tego robić (proces parowania jest zbyt niewygodny by bylo dopuszczalne powtarzanie go). Wystarczy ponownie rozłączyć/połączyć chociażby poprzez on/off zegarka lub połączenia bt w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0

Jeszcze nie zdarzył mi się taki restart. Czasem traci połączenie, ale wystarczy wyłączyć/włączyć bt i działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki za odpowiedzi

generalnie chodzi mi o restarty z paskiem tak jakbym przywracał zegarek do ustawień fabrycznych

zaobserwowałem że ma to związek z parowaniem telefonu

zerwanie połączenia nie zawsze daje taki efekt zerwanie parowania na ogół zawsze

sądzę jednak że ma to związek z telefonem kolega ma XPERIE Z2 i do tej pory zdarzyło mu się to raz generalnie chodzi mi o to czy to problem z zegarkiem czy telefonem jeżeli to problem telefonu i softu telefonu muszę to polubić

Dokładniejszy opis problemu

jeżeli wyłączam telefon nic się nie dzieje

jeżeli traci zasięg bluetooth też nic

jeżeli daję z telefonu rozłącz parę restart

może ktoś sprawdzi u siebie na razie dzięki

---------- Post dołączono o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

sprawdzone u kolegi po ręcznym "rozłącz parę" bez ponownego połączenia następuje restart zegarka

czemu więc podczas normalnego użytkowania rozłącza parę?

Edytowane przez nomarek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi