Skocz do zawartości
Tomek Abramiuk

2ndinit defy nie swieci sie niebieska dioda problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam motorole defy z czerwoną soczewką,

spędziłem juz wiele godzin nad moim kłopotem i po przejrzeniu setek stron na internecie nie znalazlem zadnej odpowiedzi. Mój problem wygląda następująco

telefon mial kiedys wgrane CM 7.2, obecnie ma 2.2 oficjalne froyo oraz zrobionego roota, instaluje 2initDefy wedlug wszelkich poradnikow i wszystko przechodzi poprawnie i swieci sie non stop zielona dioda, wylaczam debugowanie, potem wylaczam telefon. Ponownie wlaczam i powinna mi sie zaswiecic niebieska dioda w celu zasygnalizowania ze CWM jest wgrane i tu tkwi problem, nie zaswieca sie a w dodatku telefon juz nie chce sie uruchomic. Wywala tylko logo motki i po chwili restartuje telefon i tak w nieskonczonosc a niebieskiej diody wraz brak. Mam jedynie dostęp do stock recovery w ktorym sa tylko 4 opcje do wyboru: update from SD card, wipe cache, wipe data i reboot. W dodatku na dole ekraniu w stockowym recovery sa dwa błędy:

E: Can't open /cache/recovery/command

E: Can't open/cache/recovery/caller

Jedyna opcja zeby znowu cos zrobic w telefonie jest jedynie flash przez RSD lite. Próbowałem zrobic procedure az od instalacji androida skonczywszy na 2ndinit defy kilka razy i zawsze nie chce sie zapalic ta dioda. I w ten sposob nie mam zadnej mozliwosci wgrania znowu CM 7.2 mimo ze kiedys nie sprawilo mi to zadnego problemu.

Pomoże ktoś? Co jest przyczyna nie zaswiecienia sie niebieskiej diody?

Dziekuje z góry za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dokładnie ten sam problem i nie wiem jak zmienić na inny ROM. Próbowałem przez RDS'a wgrać inny JRDNEM ale po tym zabiegu jest tylko czarny ekran i nic. Muszę wgrać starszą wersję ale wtedy jest tylko podstawa :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi