Skocz do zawartości
tonio

ROM [30.09.14] ViMiRo ROM v4.0-3

Rekomendowane odpowiedzi

[email protected]

Potwierdzam. Pomysł z Titanium u mnie działa. Udało mi się kilka rzeczy powycinać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podpowie ktoś jak wyłączyć blinkfeed w vimiro revolution 6.0 ? W ogóle się da ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[email protected]

Dokładnie tak samo jak w poprzednich edycjach. Wchodzisz na Ustawienia/Wyświetlacz i przyciski/Przycisk ostatnie aplikacje i zaznaczasz opcję "pierwsze menu". Wychodzisz z ustawień. Klikasz przycisk ostatnich aptek i najpierw zaznaczasz a potem odznaczasz działanie BlinkFeed. To tyle.

Edytowane przez Pioteer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Pioteer

Rzeczywiście jest tak samo jak w 4.0.3. Różnica jest w tym tylko że po przytrzymaniu przycisku "menu/ostatnie aplikacje" nie pojawia się to menu na pulpicie. Zapomniałem że trzeba przełączyć tak jak napisałeś. Ostatnio miałem na desire x zainstalowany rom mysensedx+ i w mojej ocenie telefon działa na nim dużo sprawniej niż na revolution 6.0. Pozdrawiam:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój DX wyszedł z szafy dla Revolution 6.

Jak na razie wrażenia mieszane...jakoś 4.03 bardziej mnie pasował ale zobaczymy dalej jak się sprawuje z Xposedem i innymi "bajerami" czy nie zamula jak dostanie sporo apek :-)

Edytowane przez Riski3Run

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyny problem jaki zauważyłem to dosyć mocna utrata baterii w nocy, mimo, że wifi, bluetooth itp są wyłączone. Czasami utraci tylko 2%, a czasem jest to 30% :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne - u mnie przez noc zawsze połyka 5% (jakieś 8h) a też wyłączam WiFi,dane komórkowe oraz bluetootha.

Ogólnie działa super Revolution 6.0 - nie ma się czego przyczepić.Wgraj sobie Greenify - i pohibernuj troszkę - może w tle jakieś apki wysysają baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pasnik

moja rada : olej procentowe wyświetlanie ,nie ma to żadnego odniesienia do stan baterii

wgrałem stockbattery/na xda / i nie przejmuje się tym  mam desire x 3 lata i bateria przy wifi i działa 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi