Skocz do zawartości
tonio

ROM [30.09.14] ViMiRo ROM v4.0-3

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, witam.

Mam pytanie, czy po wgraniu tego romu R 6.1 nie macie problemu z ładowaniem telefonu ładowarką samochodową? Mimo, że mam orygianlną HTC, to i tak nie bardzo chce ładować. Sieciowa ładuje normalnie... :blink2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie Revolution po paru dniach wywalał brak miejsca w pamięci chociaż wszystko było instalowane na karcie. Teraz wrzuciłem Optimized i brakuje mi tylko Volume2wake modu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodatkowo polecam dorzucić mod Pure Performance X. Telefon zyskuje na płynności poprzez wyłącznie animacji itp. Naprawdę, u mnie widać ogromną różnicę wydajności a nawet trochę na żywotności baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pojawiły się nowe romy Optimalized Stock i One. Testował ktoś ?

ja mam zainstalowany. Działa płynnie, mi pasuje. Revolution v6.1 jest ok., ale wszystko na nim w ciemnych kolorach, bez mozliwości wyboru, zmiany na inny. Tu też jest ten pokraczny ludzić w czasie gdy ktoś dzwoni, ale wsztstko jest w odpowiedniej wielkości do odczytu i jaśniejsze.w R v6.1 ekran odbierania rozmów jest czarny jak smoła i żeby dojrzeć kto dzwoni trzeba się wpatrywać w ekran przez poł minuty, mimo że ślepy nie jestem:). klawiatura też czarna, w słońcu nie da się napisać smsa. Wiem, że można zainstalować apki do zmiany tych rzezczy, ale już to próbowałem robić. Te apki są beznadziejne, nawet wersje płatne potrafią blokować odbiór rozmowy, etc. Mam tez problem z ładowanie baterii przy R v6.1. dlatego wieczorem wgrałem ONE i dziś sprawdzę czy ładuje mi samochodową ładowarką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, czy ktoś może kmini gdzie jest zapisany ekran odbioru rozmów? Chodzi mi np. o zielonego ludzika, który wyskakuje w czasie przychodzącej rozmowy. Czy to jest w pliku romu zapisane w formie jakiegoś .jpg lub innego pliku? Szperam po plikach, ale nie mogę tego znaleźć :blink2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla zainteresowanych- wyszła nowa wersja Rom'u 6.1-2

Wysłane z mojego HTC One M8s przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testowałem ViMiRo One, ViMiRo Revolution v6.1-0, ViMiRo Simple 1.0, ViMiRo ROM v3.0-1 oraz  ViMiRo ROM v4.0-3.

Nie sprawdzałem jeszcze tego ViMiRo Revolution v6.1-2 - i osobiście stwierdzam ViMiRo 4.03 za najbardziej udany (najszybszy i wszystko działa Xposed i xLoud jest dzięki czemu w końcu słyszę że tel.gdzieś w kieszeni gra).Na One oraz na Simple po wgraniu Xposeda pojawiał się nieszczęsny Bootloop...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi