Skocz do zawartości
Gość

tutorial Najprostszy i najszybszy sposób na DEBRANDING i POWRÓT DO STOCKA

Rekomendowane odpowiedzi

sturek

CSE flash - patrz pierwszy post pkt.6 - to flashowanie z pełnym formatem, idealne do przejścia z 4.2 na 4.4.

Normal flash - flashowanie bez utraty danych, ale służy raczej do "naprawy", czyli ponownego wgrania tego samego systemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kliko
    To jest wrodzony błąd oprogramowania. Jak nie rootowałeś telefonu lub roota usunąłeś i masz rooted to się tym nie martw. Samsung wie o tym błędzie i nie wyciąga z tego żadnych konsekwencji.

Można gdzieś o tym przeczytać? Jakieś oficjalne stanowisko LG? Na wypadek, gdyby serwis o tym nie wiedział lub z jakiegoś powodu się do tego przyczepił?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy można tym sposobem zrobić downgrade z 4.4.2 na 4.2.2.;/(mowa o stock room)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Glory

Zrobilem wedlug opisu, w trybie download nadal pisze mi ROOTED, da sie cos zrobic zeby to zmienic ? Czy przed wysylka do serwisu jeszcze trzeba cos robic? Dzieki za odpowiedz.

Wykonalem CSE Flash, supersu pokazuje ze roota nie ma pewnie sie usunal, tylko co z serwisem i z tym napisem rooted w download ? :P Rozumiem ze jezeli to blad oprogramowania tak jak ktos pisal, to bez znaczenia czy ktos robil roota czy nie ma rooted ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kliko

Znalazłem to, o czym ktoś tam wspomniał: http://forum.android.com.pl/f940/jak-usunae-ae-napis-rooted-z-download-mode-367166/index2.html#post3471459

Tyle, że to dotyczy przechodzenia z 4.2 na 4.4 przez PC Suite, a mi telefon oddali z 4.4 więc ta śpiewka raczej nie pomoże jak sprawdzą.

Jeśli ktoś chce się pozbyć napisu ROOTED, to znalazłem 3 metody. Jak ktoś którąś sprawdzi, to niech się podzieli wrażeniami :)

1.

2. Sflashować ROM wg pierwszego posta w tym temacie x2

3. How to make a perfect unrooted | LG G2 | XDA Forums

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Glory

1. Nie dziala nie znajduje mi w telefonie tych 2 wymaganych plikow.

2. 2x flash nie dziala ;/

2. Nie dziala to samo co wyzej, status rooted nadal w download.

Ma ktos jeszcze jakies pomysly? no chyba ze z tym statusem przejdzie bezproblemowo serwis. Nie pamietam czy mialem jb czy kk od razu zainstalowane.

Edytowane przez Glory

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rosati
    no chyba ze z tym statusem przejdzie bezproblemowo serwis

Było już wielokrotnie poruszane na forum, że LG zna ten "problem" i się go nie czepia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy, czy może ktoś zdradzić jakiś sposób na pobranie rom-u z linka podanego w pierwszym poście ze strony shorte.st?

Przecież to jakiś koszmar >:( Oczywiście czekam 5 sek i wciskam Skip This Ad, a potem pusta strona i błąd.

Proszę o poradę lub linka do jakiegoś innego źródła. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi