Skocz do zawartości
Gość

tutorial Najprostszy i najszybszy sposób na DEBRANDING i POWRÓT DO STOCKA

Rekomendowane odpowiedzi

4imb0t

Taka rada Panowie - jeśli instalacja dojdzie do 100% i na ekranie G2 widzicie ciągle animację zielonego Androida i nic więcej się nie dzieje przez dłuższy czas to ..nie bójcie się, wystarczy poczekać ;) Ewentualnie jeżeli trwa to baardzo długo to wyłączyć i włączyć telefon i poczekać :)

Otóż myślałem, że coś się skiepściło i od wrywałem .KDZ od nowa kilka razy. Aż poszedłem potem zrobić sobie coś do jedzenia - gdy wróciłem telefon działał :) Wniosek? Cierpliwość popłaca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyskakuje mi błąd: Connection to server failed. Try again coś tam. Nie potrafie tego obejść, kdz większy niż 1gb (ma to jakieś znaczenie?), wszystkie sterowniki poinstalowane i system windows 8.1. Nie potrafie w internecie znaleźć jakiegoś rozwiązania. Help :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej, nadal na stocku w bootloaderze pojawia się napis rooted?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    antykat

@up

Wgraj przez LG PC SUIT oryginalny rom. Jest funkcja, jeśli dobrze pamiętam, "popraw błędy aktualizacji". Potem przez LG Flash Tool możesz wgrać dowolny rom. Pamiętaj, że przez ten zabieg stracisz wszystkie dane. Zrobi Ci się factory reset. Musisz sobie wiec zrobić wcześniej na komputerze kopie aplikacji.

Wysłane z mojego LG-D802

Edytowane przez Szynku
    Nie cytujemy całego poprzedniego posta,piszemy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie wrócił mój G2 z serwisu po wymianie całego przedniego panelu. Wcześniej na wyświetlaczu jak telefon się nagrzewał pojawiała się żółta plama po lewej stronie. Telefon przywrócony do stocka ze Slimkata za pomocą powyższej metody, status rooted w trybie download. Wygląda na to, że LG faktycznie nie wyciąga z tego konsekwencji lub przymyka na to oko. Mam nadzieję, że rozwiałem wątpliwości co niektórych w tym wątku :) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam serdecznie,

Czy tą motodą mogę odrazu wgrać ostatni room V20G na Polskę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

Oczywiście że możesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dlomlo

Witam. Tak jal w temacie. Jestem w tym mało obeznany więc proszę o instrukcję downgrade'u z 4.4 na 4.2. Obcnie siedzę na niebrandowanym stocku, jednak problem ze słuchawkami mnie odstrasza od kitkata. I takie małe pytanie - czy jest jakaś różnica między 4.2 a 4.4? (Chodzi mi o większe różnice/błędy a nie drobnostki typu animacje) Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro problemem są tylko słuchawki <występuje u Ciebie ta dolegliwość> to nie lepiej skorzystać po prostu z tego poradnika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dlomlo

Root... a właściwie utrata gwarancji. Mam ten telefon dopiero 3 tygodnie i się boję trochę o niego. Wolę tę gwarancję zachować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi