Skocz do zawartości
Wojtek-młody-

Reorganizacja procesów wewnętrznych

Rekomendowane odpowiedzi

;3854546']Witam od zakupu LG mam problem ......... Macie jakieś pomysły ?

Dokładnie to co opisałeś mam u siebie od pół roku. Telefon na gwarancji dwukrotnie wysyłałem do serwisu.

Dwukrotnie otrzymałem odpowiedź, że w serwisie usterka nie wystąpiła >:(

Wczoraj odebrałem. Postanowiłem nie wgrywać backup'a, jedyne co zrobiłem to zalogowałem się na swoje konto google i uruchomiłem synchronizację danych. Dzisiaj telefon znowu zaczął się reorganizować (nikt nie wie ile razy miał już wylądować na ścianie :mad: )

Wywaliłem konto google i czekam na reakcję. Dam znać.

Problemem jest to, że do serwisu wysyłam wyczyszczony telefon, aby nie mieli dostępu do żadnych moich osobistych informacji, oni instalują oprogramowanie startowe i obserwują, ale żaden użytkownik w ten sposób nie korzysta z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

W takim razie trzeba im opisać dokładnie sytuację, że problem występuje po zalogowaniu się na konto. Możesz utworzyć konto testowe, bez twoich dokładnych danych i wysłać im telefon z włączonym tym kontem. No chyba że na innym koncie problem nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej opisać sytuację i do tego jakiś filmik zrobić.

LG L9-P760 /TapatalkVIP 4.7.3 /4.4.4KK AxxionKat 1.4.0 by @Xerdox

Edytowane przez Szynku
    Nie używamy wulgaryzmów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    darrr

Mam ten problem od ok 3 miesiecy a wiec 1.5 roku od kupna.

Zadnych napraw nie robilem a resety do fabrycznych nie pomagaja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Corvi

Witam

Podepnę się pod temat, bo mam tę samą sytuację. Tel upadł i niestety szybka poszła się bujać - wyświetlacz działał normalnie. Oddałam do serwisu ponieważ uszkodzenie mechaniczne z mojej winy - gwarancja tego nie obejmuje. Wymieniono szybkę na nową - zaczęły się problemy - tel zaczął żyć własnym życiem, podłączały się aplikacje same z siebie, znowu serwis i kalibracja wyświetlacza - pomogło na chwilę (jakieś dwa dni). Teraz jak w temacie, nie mogę dzwonić bo - "Ostrzeżenie, Połączenie nie zostało zrealizowane" lub "Reorganizacja procesów wewnętrznych". Przywrócenie ustawień fabrycznych nie pomogło, znowu serwis - wgranie softa od nowa - nie pomogło.

Nadal podpinają się procesy w tle, zainstalowany Advance Task Killer pomaga to ogarnąć, ale nadal kicha - nie idzie się do mnie dodzwonić i ja też nie mogę. Gubi zasięg od czasu naprawy.

Teraz tel jest czysty, bez zbędnych aplikacji, bez przywracania kopii danych i jak widać nadal to samo.

Jeśli ktoś wpadnie jak rozwiązać ten problem to go chyba ozłocę (choć zapewne wcześniej tel poleci z 6 piętra) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A próbowaliście ustawić na 2g?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Corvi

Za każdym razem (po każdej "naprawie") przestawiałam na 2G i niestety to też nie pomaga - problem pozostaje. Na razie wracam na starą wysłużoną Nokię, ta przynajmniej jest nie do zdarcia:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MTok

Mialem podobny problem. Brak zasiegu a po wejsciu w kontakty reorganizacja procesow i co chwile pojawiajacy sie komunikat LGsuport... zostal zatrzymany. HR nie pomogl, miui nie pomogl. Uratowala mnie dopiero metoda ByBride i wgranie v20o. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Corvi
    Uratowala mnie dopiero metoda ByBride i wgranie v20o

Mam prośbę, czy możesz mi na PW napisać o co chodzi?? Jestem stosunkowo zielona, a chciałabym reanimować telefon.:) Z góry dzięki:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi