Skocz do zawartości
Dudus128

Jak wyciągnąć z telefonu stock recovery?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyciągnąć z telefonu stock recovery? Ponieważ próbując wgrać oprogramowanie do quantuma 500 od jego odpowiedników (Xolo Q1000 opus,Mobiistar LAI 504Q ,Overmax Expi,Micromax Mad a94) zmieniłem wraz z nim recovery które najprawdopodobniej nie działa prawidłowo. Telefon działa, dotyk też ale na wyświetlaczu są wyświetlane tylko kolorowe paski(nawet jak wejde w recovery)(które zmianiają kolor i swoje położenie(w zależności np. czy jest odblokowany czy zablokowany). Producent nie udostępnia systemu. Dlatego pomyślałem żeby, ktoś z tym telefonem na forum zrobił jakiś backup lub w jakiś sposób uzyskać stock recovery. Ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić?

http://www.overmax.pl/pl/katalog-produktow,p8/smartfony,c2090/vertis-expi,c2387/#tab-2 Link do oprogramowania które jest wgrane.

---------- Post dołączono 29-07-14 o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano 28-07-14 o 16:31 ----------

Gdyby ktoś byłby wstanie mi pomóc ,stworzyć lub przerobić cwm recovery oraz oprogramowanie od tych odpowiedników albo quantuma tak aby działało na moim quantumie. Jestem w stanie zapłacić. Bo niestety zgubiłem dowód zakupu i gwarancja nie obowiązuje a aby nie czekać całego miesiąca na telefon wole komuś zapłacić. Także zapłacę za pracę jak się umówimy.

Edytowane przez Dudus128

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wyciągnąłem stock recovery z quantum 400 za pomocą flashify i urzytkownikowi Mokremu zadziałało :) nie wiem czy z q500 też zadziała ale jak chcesz możesz spróbować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak możesz to udostępnij stock recovery i stock kernel. Spróbuję je wgrać do q500, może zadziała.

Edytowane przez Dudus128

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat do zamknięcia GoClever udostępnił aktualizacje jak i androida 4.2 do QUANTUMA 500.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi