Skocz do zawartości
darek_szaman

Oficjalny KitKat 4.4.2 dla ROW. Aktualizacja OTA.

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszedł kolejny update - S228, waży ok. 10MB.

Witam

Jestem nowy na tym forum, od tygodnia mam p780 i chciałem się zapytać co sądzicie o wersji z jaką dostałem swój telefon:

Build num:P780_S144_140726Wersja pasma podstawowego: P780.V16, 2013/07/03

A andek to 4.2.1 jb

Powiem szczerze że spolszczenie słabiutkie sporo krzaczków, próbując uruchomić 'Aktualizacje systemowe" wywala mi z opcji, w informacjiach o telefonie dziwna sprzeczność dotycząca przedniej kamery (pisze że jest 0.2mpix a np na antutu 1.2mpix) a tak to daje rade, niemniej jednak dobrze by było go z-upgrejdować ( niestety w tym temacie jestem kompletnym laikiem z jednym zrootowanym krugerem na koncie )

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam identyczny ROM, tez zwiesza mi sie w przypadku proby wybrania aktualizacji, ciekawy jestem czy tez pudelko z telefonem miales rozpieczetowane znaczy tasme juz przecieta czy tez oryginalnie zaklejona.

(?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam identyczny ROM, tez zwiesza mi sie w przypadku proby wybrania aktualizacji, ciekawy jestem czy tez pudelko z telefonem miales rozpieczetowane znaczy tasme juz przecieta czy tez oryginalnie zaklejona.

(?)

[Dodano: 03 kwiecień 2015 - 18:54]

Tak pudełczko było rozpakowane (ponieważ kupiłem go od sprzedawcy z allegro i był włączony raz celem sprawdzenia)  bynajmniej tak mi powiedziano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Jestem nowy na tym forum, od tygodnia mam p780 i chciałem się zapytać co sądzicie o wersji z jaką dostałem swój telefon:

Build num:P780_S144_140726Wersja pasma podstawowego: P780.V16, 2013/07/03

A andek to 4.2.1 jb

Powiem szczerze że spolszczenie słabiutkie sporo krzaczków, próbując uruchomić 'Aktualizacje systemowe" wywala mi z opcji, w informacjiach o telefonie dziwna sprzeczność dotycząca przedniej kamery (pisze że jest 0.2mpix a np na antutu 1.2mpix) a tak to daje rade, niemniej jednak dobrze by było go z-upgrejdować ( niestety w tym temacie jestem kompletnym laikiem z jednym zrootowanym krugerem na koncie )

Prosze o pomoc

Jeśli jest chińszczyzna i wywala się na update OTA to na pewno nie jest to wersja ROW, więc tak nie bardzo w temacie tego wątku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czym wrzucacie root'a na s228?

Szukam, szukam...próbowałem wrzucić TWRP 2.7. i jakoś nie weszło coby wrzucić supersu.zip

Nie łapie również 2g.

Edytowane przez Tengelus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi