Skocz do zawartości
wojtek2411

Synchronizacja z kontem gogle- zmiana konta głównego.

Rekomendowane odpowiedzi

Zalogowałem się na moim koncie google korzystając z telefonu, i jest to konto główne. Telefon dałem dziewczynie, ona wprowadziła swoje konto, ale nie morze korzystać np z marketu ponieważ prosi ją o padanie hasła na moje konto. Jak mogę usunąć moje konto i sprawić aby to jej było główne? Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wchodzisz w synchronizacje i kontakt. Tam wszystko masz.

Sent from my GT-I5800 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie nie mogę sobie poradzić. Jak chcę usunąć moje konto to pojawia się komunikat, że nie mogę bo jest ono powiązane z programami...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

No bo jest powiązane. Usunięcie konta wiąże się z wipe :)

Tapnięte z HTC HD2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest oficjalny rom, jeszcze niedawno wgrywałem ruu. Więc nie ma możliwości usunąć konta? Tylko poprzez przywrócenie ustawień fabrycznych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    konoo

Niestety tylko przywrócenie ustawień fabrycznych pozwoli ci na zmianę konta głównego, samo to przerabiałem

głupota do kwadratu ale co zrobić, nawet maila wysłałem do google aby coś z tym zrobili jak będą wypuszczać następne aktualizacje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego uważasz, że jest to głupota? Jak dla mnie jest to całkiem logiczne: inne konto = inne programy + inne dane. Wymóg przeprowadzenia wipe podnosi bezpieczeństwo - masz pewność, że nowy użytkownik nie skorzysta z tokenów, które zostały wygenerowane na dla poprzedniego konta, a zostały w danych aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No głupota bo dane danymi ale dlaczego ma mi usuwać od razu smsy, galerię i inne takie? Ja bym chciała po prostu zamienić konto gmaila z tego co mam jako główne, na nowe, i wtedy wg mnie mogło by się pokasować to co jest z tym związane i jest OK. A tak to ciągle mam głupi wykrzyknik, krzyczy do mnie o hasło na tego gmaila a nie chce go używać na telefonie... A co jeśli tego gmaila bym sobie skasowała? Dalej będę musiała wyczyścić cały tel żeby zmienić to konto na inne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raviz

Jest to głupota ale z tego co mnie sie wydaje autor zna juz odpowiedz a wy spamujecie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi