Skocz do zawartości
mamrotus

Na wyświetlaczu G3 mam pionowe pasy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od razu piszę że jak się temat nie podoba to zamienię.

Więc tak, jak u Was z ekranem w g3, ja już pisałem na forum, że mam problemy z pionowymi pasami lekko przechodzącymi w czerwony-różowy i jak się potem dowiedziałem to siatka digitzera i dziwne to że telefon im mam dłużej to siatka jest mniej widoczna, choć to też zależy od humoru wyświetlacza ale i tak najbardziej widoczna była ona w pierwszym dniu, pamiętam że kiedy w domu odpaliłem telefon byłem tym zawiedziony bo bardzo dawało to po oczach a teraz prawie wcale tego nie widać. I tu moje pytanie dlaczego tak jest i jak to się ma u Was.

Druga sprawa to to, że zauważyłem iż biały nie jest biały tylko lekko kremowy i to w porównaniu z nokia asha 300, jak się nie mylę i tam tak biały jest bialutki choć nie jest całkiem idealny. Jak i z tym jest u Was? Bo już zaczynam się zastanawiać czy g3 w play to nie jakieś odrzuty bo akurat mój model cierpi praktycznie na wszystkie bolączki o jakich czytam na temat tego LG.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Notatka od Moderatora: RafałZ
wykrzyk.png Zmieniłem tytuł tematu, na bardziej jednoznacznie wskazujący na zaistniałą sytuację.
Edytowane przez RafałZ
Zmiana tytułu na temat bardziej wskazujący na zaistniałą sytuację

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nakess

Nie zauważyłem u siebie żadnej z rzeczy które wymieniłeś. Biel wygląda bardzo ładnie, wręcz śnieżnie biało. Żadnej siatki, pasków czy jakichkolwiek mankamentów także nie dostrzegam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też nic takiego nie zauważyłem. Wydaje mi się, że trafiłeś poprostu na wadliwy egzemplarz, bo nie słyszalem żeby ktoś się jeszcze na to skarżył

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hajpek

U mnie też nie ma żadnych problemów z wyświetlaczem. W n4 digitalizer rzucał się w oczy, ale tu jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sprawdzalem ostatnio tel z tmobile i tel w saturnie. Biały. rzeczywiście kremowy, przy pełnym podświetleniu, przy zmniejszeniu jasności przyjemniejszy odcień bieli byl w tel z tmobila, kolega się zastanawia czy nie reklamować,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
buth11

u mnie z wyświetlaczem jest takie coś, że na dole ekranu w ekranie domowym widać takie lekko świecące paski, jak by odświeżanie czy coś, ale ten efekt znika całkowicie w aplikacjach, grach i filmach, jest tylko widoczny gdy jesteśmy w systemie na tle tapety, nieprzeszkadzania mi to w ogóle, gorzej by było gdyby to się działo wszędzie i myślę że to błąd oprogramowania od LG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie najmocniej widać to na białym i zielonym tle, np w apce display tester i przy 100% jasności, to takie paski pionowe na wzór tych takich obrazków 3d które za dzieciaka miałem, jak się delikatnie zmienia kąty patrzenia na ekran to one się tak mienią, bardzo Was proszę sprawcie u siebie w display tester 100% jasności na różnych kolorach tła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
exeus

@UP

Potwierdzam, mam to samo. W normalnym użytkowaniu w ogóle tego nie zauważyłem. Na mniejszym stopniu podświetlenia ekranu mniej widoczne. Najbardziej widoczne na zielonym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też mam taką siateczkę ale w niczym to nie przeszkadza i widoczna jest faktycznie na zielonym, mniej na niebieskim, aczkolwiek przy normalnym użytkowaniu to jest nie widoczne, a biel jest bardzo biała tylko trzeba telefon w pasku dać na max jasność oczywiście. I nie testujcie tak tych telefonów tylko używajcie, to tylko LG więc nie wszystko będzie idealnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wy to widzicie tylko w rym programie, a ja jak dostałem tel to pierwszego dnia to było bardzo widoczne np w menu ustawieniach czy nawet na tej tapecie domyślnej, teraz widać to dużo słabiej ale i tak widać dość że mnie drażni, u znajomych czegoś takiego nie widzialem czy to g2 czy HTC czy z1 to nie mają tego, jedynie z1 ale pod mocnym kątem a u mnie pod kątem właśnie nie widać tylko na wprost

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi