Skocz do zawartości
mamrotus

Na wyświetlaczu G3 mam pionowe pasy.

Rekomendowane odpowiedzi

exeus

Teraz jak się przyglądam to czasami to wychwycę ale jak na razie jakoś bardziej widoczne tylko w aplikacji FB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie do użytkowników LG G3. Mianowicie chodzi o to czy u was też jest widoczna siatka digitizera ,takie pionowe kreseczki lub smugi mało widoczne które najbardziej sa widoczne na kolorach, białym,szarym,zielonym ?

Jeżeli tylko u mnie to jest to czy mogę zareklamować telefon? Nie rzuca się to jakoś bardzo w oczy ale ja zacząłem zwracać na to uwagę i mnie strasznie to denerwuje .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak ja mam coś takiego, pisałem na forum i u mnie najbardziej widoczne było to w pierwszych tygodniach a teraz już dużo mniej i nie wiem jakim cudem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xinal

To nie jest normalne. Pare osób też tak miało i wysyłali na gwarancje

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buth11

Też takie mam i w niczym to nie przeszkadza, w moim poprzednim HTC ONE X też to było tylko może trochę mniej widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wysłał bym do serwisu. Nie jest to dobre dla telefonu, że coś nie działa prawidłowo i co może skutkować w przyszłości awarią z tym związaną.

tnfNnik.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest opcja ze w serwisie tego nie przyjma i powiedzą ze to normalne bo digitizer musi być i taka uroda tego wyswietlacza ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wczoraj doszedł do mnie telefon od jednego ze sprzedawców z serwisu grupy Allegro.

Telefon LG-D855 (G3, 32 GB) posiada wadę fabryczną, uniemożliwiającą komfortowe korzystanie, podobnie jak u przedmówców. Tafla wyświetlacza wraz z ekranem dotykowym zwanym digitizer jako jeden z elementów bazowym telefonu nie spełnia moich oczekiwań. Po wstępnej diagnozie, nie potwierdzonej pisemnie w sposób nieprawidłowy został połączony ekran lcd z digitizerem. Najpewniej klej łączący te dwa elementy lub sama technika montażu jest niewłaściwa.

Wadę fabryczną najlepiej widać na zdjęciach z przewagą koloru zielonego oraz niebieskiego. Urządzenie pochodzi z partii która opuściła fabrykę 8 miesięcy i 3 dni temu liczoną do dnia 25.03.2015.

Czy taki stan rzeczy jest normalnym objawem, i czy roszczenia wobec sprzedającego są zasadne? W załączniku znajdują się zdjęcia.

http://1drv.ms/1CPYBRf (link do usługo OneDrive)

Edytowane przez Nyscerion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    buth11

Też mam taki efekt, moja wersja to 32gb international z Hong Kongu.  Da się z tym żyć jak o tym nie pamiętam to tego nie zauważam.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi