Skocz do zawartości
Cinuch22

Czy się opłaca? Motorola Defy za 170zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Sam telefon + ładowarka w tej cenie.

Stan dosyć zadbany.

Zepsuł mi się mój wt19i i to jest dość tania alternatywa w mojej okolicy ale czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak wszystko sprawne to w miare, ja miałem sk17i, teraz defy+ kupiłem za 120 z tym że podświetlone jest tylko szukaj i głośnik od rozmów stanowczo za cichy ale poza tym telefon daje radę, fajna rozdziałka, poręczny i nie trzeba wgrywać kernela przez kompa co bardzo ułatwia zabawę z romami itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Crais

Jak najbardziej warto. Oczywiście zależy jak go chcesz używać. Biorąc pod uwagę, że to dość stary sprzęt, to nie można mu odmówić takich zalet, jak wysoka rozdzielczość i wodoszczelność. Dodatkowo jest to jeden z nielicznych urządzeń, które są tak małych rozmiarów przy ekranie 3,7" i obudowa ma wymiary prawie takie same jak Twój na 3.2". W stosunku do tego co miałeś, jakość obrazu będzie rewelacyjna. Ale wydajnościowo w grach, raczej różnicy nie zobaczysz, a nawet może być ciut gorzej.

Jak dla mnie to najlepszy telefon w cenie do 250zł. Ale ja go używam głównie do map, gps i mp3 na rower i GeoCachingu, gdzie warunki pogodowe nie zawsze sprzyjają takim urządzeniom. Spisuje się rewelacyjnie nawet deszcz mu nie groźny :)

Dodatkowo można wgrać KitKat od Quarxa i chodzą na nim bardziej wymagające gry np. Zen Pinball HD.

Jak moja Defy padnie, to z powodu braku alternatywy, kupie ją znowu, chyba że Z1 Compact potanieje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za 170zł się opłaca. Ale ja jakbym kupował coś do 1000zł to wolałbym Moto G.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi