Skocz do zawartości
rafal28fi

Ochrona wyświetlacza - wątek o foliach i szkłach

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupioną folię użytkowałem ok. 10 dni i za nic nie mogłem się do niej przyzwyczaić, oczywiście była przecierana i to nie jeden raz. Co do palcowania to nie wystarczyło przetarcie o spodnie, trzeba chyba nosić microfibrę ze sobą i co parę minut przecierać. Nie mówię, że szkło się nie palcuje ale w porównaniu do tej folii to jak dzień i noc. Szkło wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć o spodnie i wszystko ok. Poza tym poślizg palca fatalny jak pisałem wcześniej jakby się kleił do folii. O wiele lepiej od folii rock sprawował się poliweglan na innym telefonie. W mojej ocenie - kiepska - nie polecam, strata kasy.

@spoko40 Bardzo mi przykro, że nasz folia nie spełniła Twoich oczekiwań. Nasze folie nie powinny mieć żadnego wpływu na dotyk. Mimo wszystko bardzo dziękuję za Twoją opinię, być może mieliśmy jakąś krótką partię z błędem i niestety folia z niej trafiła w Twoje ręce. Oczywiście sprawdzimy to i mamy nadzieję, że więcej się to nie powtórzy.

Trzymka, Paulina z 3mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja polecam 3mk matte ;) miałem ją na g2 i teraz mam na z2 :) poleciłem je kilku znajomym i są z nich bardzo zadowoleni i twierdzą że to najlepsze folie .. miałem solida ale mocne palcowanie mi przeszkadzało , na matte to całkiem inna bajka ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    P.M.

Jak dotąd używałem 3mk, bo to najlepsze folie jakie dotąd miałem. Efekciarskie są wersje Shine ale teraz, latem jednak w pełnym słońcu solidy są niezastąpione. No i z ciekawością czytam, że jest coś takiego jak "folie" szklane. Czy one naprawdę są o tyle lepsze od 3mk solid, że warto zainwestować w nie 50 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie żałuję, szkło kupiłem za 35 zł , a za folię dałem 45. Po szkle palec ślizga się jakby nie było niczego na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz podać linka do zakupu tego szkła?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem bezpośrednio w sklepie, w przejsciu podziemnym przy dworcu centralnym. Sklep nazywał się Telakces.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@spoko40

Co do folii 3mk to może trafiłeś po prostu wadliwa sztukę. Osobiście używam ich od czasu gdy Solid nazywała się jeszcze Classic. Wpierw na SGS Advance ( jest do dziś, po kilku latach jest nieźle zmasakrowana ale ekran pod nią dalej idealny), później na Z1 a aktualnie na Z2. Na każdym fonie nie mam problemów z poślizgiem. Ekran reaguje od razu. Palcowanie owszem jest ale w mom przypadku to stosuje metodę pod kran i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie ktoś miał 3mk i tą szklaną Nillkina i czy ma porównanie? Nie wiem którą łyknąć...:zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem Xperii Z2.

Rodzi mi się w głowie takie pytanko , czy warto wrzucić na telefon Matową folie 3mk a na to spigen glass protector?

Co do glass protectora jest jakieś szkło na plecy? (Jaką folię na plecki proponujecie? Na rysy czy coś innego na palcowanie?)

Dodam , że telefon będzie wykorzystywany w trudnych warunkach jakim jest nawigowanie na quadzie (Pełno błota kurzu i wody)

Offtopic: Jak sprawdzić temperaturę telefonu? I przy ilu stopniach można zacząć się martwić?

Dlaczego jak wchodze przez telefon na wasza strone bez tapatalka to nawet po zalogowaniu nie widze zadnych tematow? I widze tylko ogloszenie qweda o rabacie na folie 3mk a jak wchodze przez komputer to juz tego nie ma a do tego na jego profilu nie moge tego odnalezc? Zalezy mi na rabacie !

Solid/Rock - czym się różnią te folie od 3MK ? Czy Rock to połączenie Solida + wzmocnienie ?

Edytowane przez nobleman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi