Skocz do zawartości
kamalik

Nowy ekran LG G2 - Gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnimi czasy miałem niemiły wypadek. Jechałem na motocyklu w zbyt luźnych spodniach i telefon wypadł mi z kieszeni. Ekran jest całkowicie do wymiany, szkło odpada w wielu miejscach, dotyk nie reaguje. Sam wyświetlacz działa ale po animacji pogody zachodzi mocno na biało pionowymi pasami. Na allegro widziałem wyświetlacze "Oryginalne" za 300-400zł. Wątpię że jednak są to oryginały. Na innej stronie znalazłem również wyświetlacz ale już za 750zł. Teraz moje pytanie, gdzie najtaniej zakupić oryginalny wyświetlacz? Najlepiej jak będzie to jakaś firma która od razu mi go wymieni. Dodam że chciałbym też wymienić ramkę. Jestem w stanie wydać 800zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Servis LG podobno wymienia ekran za 400-500 zł .

Edytowane przez bartek6820

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szanowny Panie, dziękujemy za kontakt z naszym działem. Uprzejmie informujemy, iż orientacyjny koszt wymiany wyświetlacza wraz z panelem dotykowym (części zintegrowane) w telefonie G2 to 440 zł. Serwisowaniem zajmuje się serwis centralny w Mławie, realizacja usługi odbywa się tylko drogą kurierską.
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Deragon

Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że przy takiej naprawie płatnej w serwisie LG, dalej jest gwarancja. Sądzę iż jest to opłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jeśli nie masz gwarancji w LG Polska bo telefon pochodzi z innej dystrybucji, to na odpłatnie wymienioną część np. wyświetlacz udzielają Ci gwarancji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli telefon pochodzi z europejskiej dystrybucji, to wymienią na pewno, nawet w 32GB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam słowa Robsona. Mój G2 32GB pochodzi z Tajwanu i bez problemu wymienili ekran za ~440zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Coroys

Pożyczyłem koledze telefon, aby zadzwonił. Jak mi oddawał to poleciał mu z ręki i walnął ekranem w chodnik. Ekran jest pęknięty. Zrobiła się pajęczyna. Ekran świeci i wyświetla normalnie, ale tam gdzie jest pajęczyna (pęknięcia) to dotyk nie działa, tam gdzie nie ma to działa. Kolega pokryje koszty to luz. Myślicie, że to będzie sama szybka dotykowa czy wraz z ekranem LCD? Mam oczywiście gwarancje na 2 lata od maja (kupiony w salonie Play). Jak myślicie ile to będzie kosztować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba 440 zł w serwisie LG. Wymienia się cały ekran z dotykiem.

Ja i G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi