Skocz do zawartości
kamalik

Nowy ekran LG G2 - Gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, chciałem się was poradzić, gdyż potrzebuje zakupić ekran do mojego lg (Pełny ze wszystkim).Najlepiej prosiłbym o podanie gotowego linku do aukcji albo podania na co trzeba uważać przy zakupie ekranu przez internet.Dlaczego kupuje go sam?Bo w serwisie zażyczyli sobie 800zł...A drugi NIE MÓGŁ GO ZAMÓWIĆ ale powiedział chłop, że jak mu przyniose ekran to mi wymieni.Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Deragon

Wymiana ekranu z przednim panelem w serwisie LG to jest jakieś ~440zł. Zadzwoń na infolinię i się zapytaj. Ktoś Cię w bambuko robi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gigi_77

@Mateusz Barczuk żona używa mojego Lg g2 i pękł jej ekran (torebka zrobiła bum na ziemię). Cały koszt (z darmowym kurierem-szczegóły na stronie lg) z wymianą, częściami ~465 zł (serwis LG, nie w jakimś komisie). Plusem takiego działania, jest posiadanie dalej gwarancji LG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy będzie problemem kiedy powiem, że mój telefon pochodzi z zagranicy?Jeśli już to jaki jest czas oczekiwania na telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Deragon

Jeśli masz 16GB to nie powinno być problemów. Przy 32GB może już tak, ale spróbować można.

Pitu, pitu z LG-D802

---------- Post dołączono o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Max 2tygodnie.

Pitu, pitu z LG-D802

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Nie będzie raczej problemów, ekran to ekran, a to jest przecież wymiana za ktorą klient płaci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gigi_77

W naszym przypadku od zamówienia kuriera do zwrotu naprawionego telefonu, trwało 4 dni robocze. Gwarancja dalej leci, w razie innych kłopotów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam problem w zasadzie:

2yekZy.jpg

I czy DOTYK SZYBKA DIGITIZER LG G2 D802 D805 EKRAN DOTYKOWY TOUCH SCREEN Hurtownia GSM Kraków Części Akcesoria do telefonów smartfonów LG jeśli to zamówie, problem zniknie?

Edytowane przez Ciaker
    Dodałem spoiler :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi