Skocz do zawartości
kamalik

Nowy ekran LG G2 - Gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

A  podeśle ktoś linka ze sprawdzonym wyświetlaczem? (allegro).A może ktoś na ali ktoś zamawiał? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hatchet

Sam wyświetlacz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Onkioo

Witam
    postanowiłem się podpiąć pod temat.
    Dzisiaj mojej zonie wypadł telefon z rąk początkowo myśl była tylko jedna kupić nowy lecz patrze na allegro są z wysyłką z Azji nie dziękuje za duże ryzyko do tego można mieć farta aby wyłapać cło :)

Pomyślałem o naprawie telefon ma zaledwie pół roku z gwarancja LG Polska...

I teraz pytanie czy po takiej wymianie będę miał w 100 % sprawny ekran i dotyk jak z przed wypadku ? Nie wiem mam przed oczami znajomego gdzie 2 lata temu telefon na wyświetlaczu zrobił mu pajączka oddał do "jakiś" gości wymienili a potem dotyk działam masakryczne i skończyło sie to tym ze kupił nowy tel.Mam rozumieć ze lepiej oddać do serwisu aby mieć dalej gwarancje ? Przykładowo patrzyłem na allegro ze swojego miasta dotyk + wyświetlacz 269 zł + wymiana pewnie przed 400 zł się zakończy.Z tego co czytam ponad 400 zł to koszt wymiany w serwisie LG chyba bardziej opłacalna opcja ?

p.s.W przypadku wyboru serwisu LG po wysłaniu im oni przed robotą szacują koszty czy po dokonanej naprawie ?

A tu zdjęcia telefon podobno strzelił w bok i jak widać poszło pękniecie przez cały ekran dotyk tam gdzie pękniecie największe jakoś działa czasami wyżej gdzie idzie tylko kreska zero reakcji.

ik85980r5t56_t.jpg

pivu7v2s8nxp_t.jpg

de8v0zka5myu_t.jpg

Edytowane przez bartekc00
    tagi spoiler są obowiązkowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Quaard

w piątek sam wysłałem telefon ze zbitym wyświetlaczem. Panel będzie w 100% sprawny jak sprzed upadku. Oni wstawiają caly nowy front. Kosz to 480zł tak zostałem poinformowany i tak widnieje w cenniku.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Onkioo

@up

A możesz podesłać ten cennik ?

Mówisz ze nie ma sie czego bać i telefon będzie jak wcześniej :)

Edytowane przez bartekc00
    Nie cytujemy posta wyżej. Używamy @up

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Quaard

@@Onkioo  Na tej stronie podpunkt drugi ,urządzenia mobilne jest gdy klikniemy cennik pobierze się nam plik PDF . Tam jest cennik wszystkich modeli. Telefon powinien raczej wrócić jak nowy ale no wiadomo jak to czasami może być.

Ehh ehh muszę to poćwiczyć.

Edytowane przez Quaard
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja kupiłem cały wyświetlacz razem z ramką na tej aukcji allegro http://allegro.pl/ramka-lg-g2-d802-wyswietlacz-lcd-dotyk-slaskie-i5580464376.html. Nie jest to jakaś reklama tylko pomoc w wyborze. Bardzo dobry kontakt, towar naprawdę zapakowany jak należy nie jak czasem się zdarza. Polecam jeżeli chodzi o kompletny wyświetlacz chyba w lepszej cenie się nie znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Dzis rano upadł mi telefon z wysokosci ok 40 cm - zaliczyl upadek z wiekszych wysokosci lecz nic mu sie nie stalo .

Lecz tym razem na wyswietlaczu pojawil sie czarny pasek ok 2 cm od lewej strony widac dokladnie ze w lewym dolnym rogu jest pekniwty wyswietlacz dodam ze jak docisne logo LG na froncie to ta czarna strefa zaczyna sie pomniejszac lecz z chwila puszczenia wraca do takiego samego stanu. Przednia szyba chroniaca go jest nie naruszona-brak pajaczka. Dotyk w czarnej strefie dziala normalnie . Chcialbym zapytac ile wyniesie koszt naprawy.

Edytowane przez Qerkces87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi