Skocz do zawartości
kamalik

Nowy ekran LG G2 - Gdzie kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Quaard

Przy uszkodzeniach wyświetlacza wymieniają cały front. Koszt ~`480zł . 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    witgra

U mnie wymiana ok 4 miesięcy temu w serwisie nieautoryzowanym (po gwarancji) wyniosła 300 zł.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    keizel

Panowie a jak wygląda sprawa z wymiana takiego zakupionego wyświetlacza, duży to jest problem , jakie narzędzia są potrzebne???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Niestety telefonik upadł mi kantem i pękło szkło ekranu jest rysa przez pół ekranu wyczuwalna pod palcem.

Zaproponowano mi wymianę po "znajomości" wymianę tej szybki za 110 zł z tym, że to zamiennik bo oryginał niby niedostepny. Nie bedzie problemów z dotykiem itp ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hatchet

Panowie a jak wygląda sprawa z wymiana takiego zakupionego wyświetlacza, duży to jest problem , jakie narzędzia są potrzebne???

Dziecinne łatwe. Jest film na YouTube. Śrubokręt, coś plastikowego do podwazenia i suszarka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@progressive To na pewno oryginał? Jak z jakością wyświetlanego obrazu?

Wyświetlacz nie jest oryginalny bo nie dostaniecie oryginału. A jeżeli ktoś tak pisze w aukcji to wprowadza Was w błąd. Rozmawiałem długo z Tym człowiekiem zanim kupiłem wyświetlacz, zresztą bardzo sympatyczny i uczciwy wyjaśnił mi wszystko i nie żałuję. Nie widzę żadnej różnicy pomiędzy oryginałem, a tym wyświetlaczem, do tego gwarancja na 12 miesięcy. Wymiana prosta dla osoby która nie ma dwóch lewych rąk. 

[Dodano: 14.08.2015 - 00:16]

Jeżeli chodzi o wymianę wyświetlacza kompletnego wraz z ramką to nie jest to faktycznie spory problem, wiąże się to jedynie z przełożeniem elementów typu głośnik, buzer, płyta i tego typu elementy, natomiast kupując samą szybkę to już troszkę więcej zachodu ale da radę to zrobić.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shados

A ja w tym roku wymieniałem wyświetlacz już dwa razy. Za pierwszym razem kupiłem oryginalny wyświetlacz z dotykiem, ale bez ramki - allegro, cena ok 230 zł, wymiana 70 zł (w serwisie GSM w pasażu handlowym, koszt wysoki ale uwzględniał wyklejanie z ramki i wklejenie nowego). Za drugim razem kupiłem już z ramką, koszt 275 zł, wymiana 50 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

50 sztuk z demontażu, ciekawe czy wszystkie wyglądają tak jak ten na zdjęciu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@skootii Kupiłem, przed chwilą do mnie przyjechał na ekranie był protektor, odkleiłem i ekran jak nowy, ramka w jednym miejscu ma delikatne obtarcie chyba stąd ten "-" w ocenie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi