Skocz do zawartości
Pest

VillainROM for Samsung Galaxy S II

Rekomendowane odpowiedzi

Przez odina wgrywasz jako phone

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bishop

Świetnie baterie trzyma na speedkernelu z tego co widzę z obserwacji. I pytanka dwa: ikonka baterii, ktoś podsiada to tego softu, bo wgrywałem poprzednią którą miałem i niestety soft się sypie, oraz ten modem warto wgrać ( bardziej chodzi mi co on daje/robi).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam troche inne pytanie. Czy wam tez android market na tym romie zainstalowal sie sam automatycznie ten najnowszy? Ja uwazam ze ten najnowszy market za nie udany bo gdy jestem na EDGE to czesto on powoduje battery draina bo watchdog zawsze wywala ze ten proces pobiera 30% cpu :/ co zrobic by przywrocic ten stary market?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bishop

Hm.. możesz ściągnąć jakąś starszą wersje villaina i poszukać tej apki odpowiedzialnej za market, ktoś mi pisał jaka jest dokładna nazwa. Ja szczerze mówiąc pozostanę przy tym android market, uważam że jest bardziej przejrzysty, a nie siedzę na nim non stop, najczęściej przez wifi i to raczej tylko by sprawdzić nowości lub zainstalować aktualizację, a wiadomo po wyjściu z niego od razu klikam na advance task killera. A co do romu to jest świetny, zadowolony na razie jestem z neigo i pytanie ponawiam moje pytanie z wyżej tj. ( bo baterie znalazłem ) model czy warto wgrywać?

Edit: Market to jest Vending.apk - taką dostałem odpowiedź od xcoom-a, także poszukaj we wcześniejszych romach tego i zainstaluj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dziq

Zastanawiam się nad instalacją tego romu, powiedzcie czy wgrywanie przez CWM działa na takiej samej zasadzie, że klasycznie robię przed wipe (jeżeli przechodzę z innego romu) i wgrywam normalnie rom ? Nie czytałem całego wątku ale gdzieś mi rzucił się w oczy tekst, że rom formatuje całą partycję data... która to pratycja i czy to jest ta wewnętrzna pamięć telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bishop

Tak, robisz sobie backup wszystkiego ( mybackup - polecam program ) potem wgrywasz roma - wipy wszystkie i przywracasz pliki.

Edit: Ale mi po tym ostatnim updacie nie padły dane, ale lepiej zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to robie tak. Mam zainstalowany myBackup root nim robie backup smsow kontaktow pulpitow i ustawien a titanium backupem robie kopie wszystkich swoich aplikacji z telefonu i uwiezcie mi zaden wipe mi nie straszny :D

A teraz do sedna wyszla wwersja villaina 3.0 oznaczona jako beta i ma androida 2.3.5 testowal ktos juz moze? Bo jestem ciekaw jak wrazenia. Sam bym zainstalowal i zobaczyl jak sie sprawuje ale obecnie ten villain tak mi dobrze trzyma energie, ze az mi szkoda testowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bishop

Mnie się nie spieszy z betą :P A co z tym modemem, może mi ktoś odpowie, co daje i czy warto go instalować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Daje to, że bateria dłużej trzymie. :) Hmm ciekawy jestem czy ten villain 3.0 jest robiony na bazie KI3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi