Skocz do zawartości
Pest

VillainROM for Samsung Galaxy S II

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin
    CWM mam kolego a jak ten wipe bede robil to odlaczyc ladowarke?? A jak wrzuce po tym inny rom to tez robic to?? Dziekuje za szybka odp.

Naładuj na full jak napisałem powyżej, odłącz ładowarkę i za pomocą trzech klawiszy wejdź do recovery i zrób wipe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Naładuj na full jak napisałem powyżej, odłącz ładowarkę i za pomocą trzech klawiszy wejdź do recovery i zrób wipe

Ok dziekówa kolego.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Edytowane przez xxyz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szafer

kiedyś robiłem Wipe Battery stats, ale nie odczywałem po wykonaniu tej czynności żadnych efektów.

dzisiaj mogę stwierdzić, że w moim przypadku Wipe Battery stats nic nie daje, bo poziom naładowania baterii jak spadał tak spada dalej w dość szybkim tempie.

Jeżeli jednak na przestrzeni kilku dni coś się zmieni to niezwłocznie tutaj o tym poinformuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar

Ja od wczoraj siedzę na VillianROM 2.0 z andkiem 2.3.4. Jak na razie potestuję troszkę, bateria trzyma bardzo ładnie, od 1:30 w nocy do teraz spadło o 12%, trochę wi-fi, kilka dłuższych rozmów i smsów w międzyczasie. Tweaki działają znakomicie, od crt, po browser lag :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar

Nie jest konieczne, ale warto (naprawdę!) to mieć :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie jest konieczne, ale warto (naprawdę!) to mieć :D

a co to daje?? mam poprostu sciagnac ten plik z linku i zainstalowac??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli pytasz o VillainRom Tweaks v 1.3.1, to jest to aplikacja która wyszukuje Ci przy pomocy sieci uaktualnienie do romu.

Tez pierwszy raz to widzę i nie wiem czy wszystko co tam jest warto zainstalować, póki co poprawkę do przeglądarki pobrałem.

Gaspar, zainstalowałeś wszystko co się da przez tą aplikacje?

Czy dobrze patrze 12% CI spadło przez 18h , czyżby jakiś rekord miał paść?

U mnie po 22h mam 70% baterii, wyświetlacz 1h, 24 minuty rozmów, ale chyba tylko to notowało co ja dzwoniłem, jak do mnie dzwoniono nie jest odnotowane, z 5h WiFi, trochę konfiguracji.

Ogólnie mało się bawię ale zapowiada się rekord, co jakiś czas odpalam ekran i patrze zużycie na poziomie 2-3mV, coś tam ubije za pomocą Advenaced Taska i jest 1mV.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar

slukrzy12, nie instalowałem wszystkiego, nie ma sensu, bo tam i dla Arabów są tweak'i :D

Zainstalowałem tylko te:

- browser lag removal

- remove sms->mms limit, sent time....

- disable increasing ringer

- advanced power menu + crt + overscroll + jkay's green battery (wszystkie 3 party)

Co do baterii, dziś w nocy po pierwszej, koło wpół 2-giej odłączyłem kabel od kompa, a po południu było 88%. Rekordów raczej bić nie będziemy, ale jest naprawdę bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi