Skocz do zawartości
Pest

VillainROM for Samsung Galaxy S II

Rekomendowane odpowiedzi

Gaspar

slukrzy12, ja wrzucałem VillainROM zawsze na totalnie wyczyszczonego wipe'ami fona. wipe cache, dalvik-cache, wipe battery stats, wipe data, aby mieć pewność, że ROM lata "na czysto" zaś przywracam kontakty, dane, aplikacje z backupu i ani razu nie narzekałem na drenowanie baterii..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem tak, wersja 3 plikowa KG2, później format factory kodem, root, wipe cache, wipe partition i dopiero wersja 2.1 VillainRom. Chyba znowu tak źle nie zrobiłem?

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar

Ja wszystkie możliwe operacje wipe robię w CWM w recovery mode po uprzednim backupie, na koniec flashowałem VillainROMa. Wydaje się, że źle nie zrobiłeś, poobserwuj kilka dni jak się sprawuje 2.1.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy może ktoś z Was spotkał się z problemem przy dyktowaniu głosowo w Talku z błędem aplikacji?

Nie wiem czy to kwestia romu, czy po prostu mój błąd przy przywracaniu przez T.B, chciałbym ewentualnie wtedy uniknąć tego przy KG3, pewnie niedługo będzie wysyp.

Panowie możecie mi wytłumaczyć jak mam wgrać ten temat, próbuje już któryś raz i mi się nie udaje:

[THEME]Black Android Theme V1.4 [VR 2.1 & CG 1.15 Added!][updated 21/07/11] - xda-developers

Czy komuś to działa, bi tak naprawdę jeden temat działa, a reszta nie da się zastosować w pełni, zawsze coś się wykrzacza i ma restarty. Na 2.0 chyba nie miałem takich problemów.

Edytowane przez slukrzy12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś rano już pobrałem, jednak teraz daje sobie jak mnie coś nie wkurzy czas na Congnition 1.30, 3 dni i zmieniam bo VR to mój ulubiony póki co wydawca.

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

[/color]

od 3 dni mam villainrom-2.3.0-signed w swoim galaxy i jest spoko :) myślę że pozostanę przy nim,bo mój licznik flashowania wskazuje już 40 i przetestowałem już chyba wszystkie dostępne romy :) bateria wytrzymuję bardzo przyzwoicie,sygnal sieci ok,wifi również,jednym slowem nie mam mu nic do ujęcia.mam sentyment do villainrom ponieważ miałem go w swoim poprzednim htc desire i myślę,że z czasem również będzie on tak rozwinięty i ulepszony na sgs i9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi