Skocz do zawartości
Pest

VillainROM for Samsung Galaxy S II

Rekomendowane odpowiedzi

Bishop

Ok potrzebuje do tego pomocy, przycisk home, jak i nie lagujaca przegladarka sciagam pliki i jak je wgrac ? cwm nie widzi ani zip-a ani folderów, i co z power menu, szczerze mówiać szukałem tego i nie moge znaleźć, również jest gdzieś nowa wersja android market do zainstalowania ?

I ok będę zdawać realacje z tym kernelem. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar

jedziesz po bandzie :D wejdź na XDA w dział I9100, wpisz w szukajkę kahvitahra mods i tam znajdziesz to co chcesz - mody wgrywasz przez cwm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bishop

cwm - instal apk czy z recovery i zapsiac plik jako update ? I jechać po bandzie w dobrym znaczeniu czy złym ? :P

edit: ok mam, instal z poziomu recovery ^^

ok mam problem :P nie wiem czemu mi nie pokazuje aplikacji jak i rysowania funkcji na osi :P

edit: odłączyłem ładowarkę i wuala, działa

Edytowane przez Bishop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam problem z tym romem. A mianowicie telefon podczas ladowania strasznie mi sie grzeje... Czy to jest normalne? Jak zlapalem telefon w reke to mialem wrazenie ze jeszcze chwila a by do samo zaplonu doszlo.

6df3f8d0-8ce3-39e6.jpg

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bishop
    Panowie mam problem z tym romem. A mianowicie telefon podczas ladowania strasznie mi sie grzeje... Czy to jest normalne? Jak zlapalem telefon w reke to mialem wrazenie ze jeszcze chwila a by do samo zaplonu doszlo

Szczerze mówiąc, to ja u siebie tego nie zauważyłem, powiem Ci jak będę ładował drugi raz, narazie trzyma mi 15 godzin i mam 70% na Speed kernelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar
    Panowie mam problem z tym romem. A mianowicie telefon podczas ladowania strasznie mi sie grzeje... Czy to jest normalne? Jak zlapalem telefon w reke to mialem wrazenie ze jeszcze chwila a by do samo zaplonu doszlo.

6df3f8d0-8ce3-39e6.jpg

Grzanie troszkę jest jak jednocześnie ładuję, korzystam z wifi, surfuje po sieci, ale aż takich temperatur to nie odnotowałem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To czego to może być wina? Bo gdy rano wstałem to właśnie telefon był tak mocno nagrzany. Gdy go odłączyłem od ładowarki wyłączyłem i włączyłem ponownie to powoli ostygną po czym znów podpiąłem go pod ładowarkę i już tak nie było. Czego to może być wina? Bo ja zauważyłem, że tak się grzeje od kiedy mam Villaina z kernelem [KERNEL] SpeedMod SGS2 [K1-T27 CWM4 CIFS ROOT] - xda-developers (speedmod-kernel-s2-k1-t27). Przez te temperatury zauważyłem lekkie odkształcenie się pokrywy od baterii tak mniej więcej w miejscu pod Aparatem i kartą sim, czuć w tych miejscach takie lekkie odstawanie klapki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bishop

Może jakieś aplikacje działały w tle i dlatego tak się grzał. A przejdź na poprzednią wersję tj. tą co ja ma, jeżeli to jakaś różnica, ja mam 26 Ty 27.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar

Nie mam pojęcia, ale nie brzmi to ciekawie jak już pokrywa zaczęła odstawać... Mam kernel nimpo 2.1.2 i z nim żadnych problemów póki co nie ma, zarówno z grzaniem, jak i drenażem baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paaulo

Można zrobić profil w SetCPU, który zmniejsza maksymalne taktowanie powyżej określonej temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi