Skocz do zawartości
Borowik13

[ROM] Gingerbread

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Co do kernela, to sam Quarx powiedział, że 2.6.35 potrzebują tylko najnowsze urządzenia.

Edytowane przez Borowik13
    ach te emocje ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli co, najlepiej zostać przy Cyanogenie (oficjalne froyo będzie lada dzień, więc w razie "w" można przed serwisem wrzucić stockowe), który na pewno teraz zostanie w znacznym stopniu poprawiony i czekać na stockowego piernika :)

Powiem szczerze, że nie spodziewałem się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że jak na razie warto przy CM7 zostać, jest już w miarę dopracowany, a ten dopiero został ujawniony.

Co do samego ROM'u to cieszę się, że Motorola pracuje nad 2.3, przynajmniej wiadomo, że będzie oficjalna aktualizacja, ale z drugiej strony dziwię się, bo w Polsce jeszcze nie ma oficjalnego 2.2, a tu już 2.3 :). Mamy jakiegoś "dobrego ducha" w szeregach Motki, który wynosi takie wersje :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to z niecierpliwościa czekam na dalsze informacje moze bedzie jakis stabilny rom :) Oby bo juz nie moge sie doczekac nie spodziewałem sie ze taka chwila nastąpi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznam, że jeszcze kilka dni temu bym się zakładał o dużą kasę, że nie będzie oficjalnie 2.3 na defy. Straciłbym siano :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tayjkt

mnie to ciekawi czy oni czasem specjalnie wycieku nie robią bo nie mogą sobie z czyms poradzić teraz spore grono fascynatów zainstaluje to jedni się zrażą i odinstalują, ale będzie mała grupa osób która to będzie chciała naprawić i zapewne im się to uda swoim dokonaniem pochwalą się w internecie, że poprawili to i to wtedy taka firma pobiera o żeczywiscie można to było tak rozwiązać i zadowoleni kończą swoją pracę :). Mam fajne pomysły spiskowe :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie motorola goni i kasuje ten sbf gdzie się da :P

Do tych co wgrali:

Ile wam bateria ciągnie ?

Zeżarło 20% w 1h nawet grając w wymagające gry przez wifi tyle nie schodzi normalne Oo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heehe, a mi naładował się telefon w 40 minut :)

A właściwie tak mu się tylko wydawało.

Btw. Tnie wam się launcher?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozytywnie zaskoczyłem się tym, że trwają prace nad pierniczkiem do Defy. Znając jednak tempo prac Motoroli nad aktualizacją, wątpię, żeby wersja oficjalna była jeszcze w tym roku. Ja już nie mogę się doczekać rozpoznawania twarzy, ręcznego focusa w aparacie i kilku innych innowacji :) Pewnie za niedługo ukażą się nowe bajery w Cyanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    groh
    mnie to ciekawi czy oni czasem specjalnie wycieku nie robią bo nie mogą sobie z czyms poradzić teraz spore grono fascynatów zainstaluje to jedni się zrażą i odinstalują, ale będzie mała grupa osób która to będzie chciała naprawić i zapewne im się to uda swoim dokonaniem pochwalą się w internecie, że poprawili to i to wtedy taka firma pobiera o żeczywiscie można to było tak rozwiązać i zadowoleni kończą swoją pracę :). Mam fajne pomysły spiskowe :D

co do 2.2 to pewnie i masz racje, ale ten rom zdradza innym firmom w jakim kierunku podąża Motorola i dlatego tak nerwowa reakcja. No ale cóż mleko się wylało i juz pewnie LG, HTC, Samsung, sony i inni pracowicie analizują co tam motorola wymysliła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi