Skocz do zawartości
aacichy

smsy przychodzą z opóźnieniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po aktualizacji softu do 2.3.3 smsy przychodzą z opóźnieniem,na starym sofcie problem nie występował.

Moje pytanie do właścicieli incredible s czy u was jest to samo ????;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie po aktualizacji wszystko działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisałem do HTC ,poradzili że mam zrobić reset fabryczny ,zrobiłem i nic nie pomogło ,smsy dalej nieraz przychodzą z kilkuminutowym opóźnieniem ,dzisiaj oddaje fona do serwisu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie po aktualizacji wszystko działa bez zarzutu.

Witam.

Rozumiem że np.jak robisz przelew i bank przesyła ci wiadomość z hasłem to dostajesz to hasło po około 1 sekundzie , albo masz dwa telefony koło siebie i wysyłasz smsa z tego drugiego na twój to czas od momentu wysłania do odebrania to około 2- 3 sekundy tak to powinno wyglądać za każdym razem bez wyjątków ,

proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj aacichy. Jak sytuacja z Twoim incredible? U mnie w orange jest to samo. Trudno mi ocenic jak było na starym sofcie, bo momentalnie po zakupie wrzuciłem 2.3.3. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cały czas czekam na odbiór telefonu ,napiszę jak odbiorę i przetestuję .

Co do Twojego to zrób taki test ,wsadź twoją kartę sim do jakiegoś innego fona ,zwykłego ,prostego i przetestuj wysyłanie smsów ,jak na tego innego fonika esemeski będą wchodzić momentalnie to będziesz miał pewność że że karta sim i operator jest ok a wina leży po stronie HTC .

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W piątek odebrałem telefonik od naprawy , napisali że wgrali najnowsze oprogramowanie i że telefon jest sprawny .

Po dwóch dniach użytkowania widzę że wyżej wykonana operacja nic nie dała ,smsy nadal nieraz ,więcej częściej niż rzadziej przychodzą z opóźnieniem ,jest to bardzo uciążliwe kiedy robi się przelewy i czeka się na hasło z banku opóźnienie potrafi być nawet 20 minutowe ,co ciekawe przez cały okres naprawy ok 23 dni używałem mojej karty sim w innym telefonie i problem nie występował ,smsy wchodziły po 1-2 sekundach to dowód na to że sim i operator jest ok ,przypuszczam że wina leży po stronie nowego softu .

Jutro wysyłam telefon z powrotem do serwisu ,napisałem w reklamacji że chce żeby mi wgrali starszy soft taki jaki był jak zakupiłem telefon w sklepie ,wtedy działał jak należy i nie było problemu z smsami ,albo wymienili mi telefon na nowy wolny od problemów z smsami przychodzącymi.

PS

Bardzo mało osób wypowiada się na ten temat ,ciekawi mnie czy problem dotyczy większej ilości właścicieli tego telefonu a może ludzie po prostu nie zauważają problemu .

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W piątek odebrałem telefonik od naprawy , napisali że wgrali najnowsze oprogramowanie i że telefon jest sprawny .

Po dwóch dniach użytkowania widzę że wyżej wykonana operacja nic nie dała ,smsy nadal nieraz ,więcej częściej niż rzadziej przychodzą z opóźnieniem ,jest to bardzo uciążliwe kiedy robi się przelewy i czeka się na hasło z banku opóźnienie potrafi być nawet 20 minutowe ,co ciekawe przez cały okres naprawy ok 23 dni używałem mojej karty sim w innym telefonie i problem nie występował ,smsy wchodziły po 1-2 sekundach to dowód na to że sim i operator jest ok ,przypuszczam że wina leży po stronie nowego softu .

Jutro wysyłam telefon z powrotem do serwisu ,napisałem w reklamacji że chce żeby mi wgrali starszy soft taki jaki był jak zakupiłem telefon w sklepie ,wtedy działał jak należy i nie było problemu z smsami ,albo wymienili mi telefon na nowy wolny od problemów z smsami przychodzącymi.

PS

Bardzo mało osób wypowiada się na ten temat ,ciekawi mnie czy problem dotyczy większej ilości właścicieli tego telefonu a może ludzie po prostu nie zauważają problemu .

pozdrawiam

Ja mam DHD ale problem który Ty opisujesz również u mnie występuje..po aktualizacji do 2.3.3 jest problem z opóźnieniami sms a najgorzej jest z raportami doręczenia...czasami w ogóle nie przychodzą a czasami po kilkunastu godzinach...mam kartę era tandem (dwie karty sim na tym samym numerze) więc używam też HD2 z Androidem i tam nie mam żadnych problemów...Q...ca mnie bierze bo faktycznie jak bank wysyła kod przelewu to czasami można się go nie doczekać...dziadowskie HTC zaczyna mnie powoli denerwować..a serwis made in poland to czysty koszmar..daj znać co Ci powiedzą w serwisie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po twoim pościcie Mirosław jestem prawie pewien że to wina piernika.Wole sprawnego Froyo 2.2 niż kulawego piernika 2.3.3

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Po twoim pościcie Mirosław jestem prawie pewien że to wina piernika.Wole sprawnego Froyo 2.2 niż kulawego piernika 2.3.3

pozdrawiam

Piernik jak piernik..nexus s też ma piernika i niema problemu..raczej za to winił bym HTC bo to już nie pierwsza ich wpada..zresztą w dziale DHD ''moderator lokalny'' kolega mleq potwierdził,że aktualizacja do 2.3.3 została wstrzymana ze względu na błędy...zobaczymy..ja się na nią załapałem..i są problemy z sms-ami,mailami..i WiFi a dokładniej z kiepskim zasięgiem..czego nie było na 2.2.1 A jak u Ciebie z WiFi po aktualizacji???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi