Skocz do zawartości
Informujemy, że dzisiaj w godzinach 23:00 - 00:00 będą trudności z dostępnością forum z powodu prac konserwacyjnych
veimus

Brak reakcji ekranu na dotyk

Rekomendowane odpowiedzi

le(hu

a jakiego launchera użuwacie?

ja używałem launcherpro, wczoraj wrocilem do domyslnego od motoroli i narazie wszsytko ok, zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogóle to jakaś dziwna sprawa z tym wyświetlaczem, najpierw zrobiłem wipa powróciłem do ustawień fabrycznych i nic nie dało znowu to samo. Potem flash telefonu z wgraniem na nowo ecleira 2.51, sytuacja się powtórzyła :( Następnie postanowiłem wgrać Cyanogen Mod7 - po instalacji problem zniknął, przynajmniej nie wystąpił w czasie kilkugodzinnego używania, jednakże parę rzeczy mi w nim nie pasowało i postanowiłem wrócić do froyo nordic ( którego musiałem wgrać by mieć CyanogenMod7 ) No i po wgraniu w niedługim czasie wystąpił krótkotrwały objaw wariacji ekranu, ale chwilowo i od wczoraj jest spokój, póki co i mam nadzieje, że tak pozostanie ( przy okazji mam flasha 10.3 w końcu ;) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No i u mnie wystąpił ten problem - froyo 177 po instalacji przeglądarki Opery, czy ktoś ma podobny problem?

czy ktoś ma Operę czy coś innego? może to właśnie ten problem opery :dontgetit:

Edytowane przez 3dekstron

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie miałem Opery, używałem też domyślnego stockowego launchera, więc to raczej też nie to :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja wcześniej uzywałem co prawda i opery i launchera pro ale nie sądzę by to moglaby być przyczyna, bo uzywalem tyc aplikacji od samego początku, czyli pól roku. A teraz po flashu nawet nie mam ich zainstalowanych a problem jest. Choć objawia się to w różnym nasileniu. Jak będę mieć chwile to wgram jeszcze raz cyanomod7 i zobacze czy przejdzie

Informuję, nie przeszło :(

Edytowane przez Andre_y75
uzupełnieinie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
le(hu

odinstalowanie laucher'apro chyba pomogło - dziwne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam najnowszy oficjalnie dostępny soft, launchera motoroli i parę razy zdarzyło mi się, że ekran świrował. Co ciekawe dzieje się tylko w angry birds i nie częściej niż raz na tydzień. Pomaga zawsze ponowne zablokowanie i odblokowanie ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dad5

Nowiusieńka Motorola z Plusa - ten sam problem ;(

Ekran szaleje i w trakcie tych wariacji gdy wchodzę do ustawień lub jakiegokolwiek menu, samoczynnie naciskają się przyciski które są u samej góry ekranu.. wersja 2.51

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dziwnie to wszystko wygląda, ja już zaczynam mieć przekonanie że to coś z dotykiem ekranu, czyli raczej sprzętowy problem, ale jak widzę że ktoś przy nowym ma to samo to już powątpiewam. Ja juz na gwarancji oddać raczej nie mogę bo sobie nieoficjalne froyo wgrałem także wytrzymam do wydania oficjalnego froyo i wtedy oddam jak problem jeszcze będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
veimus

Wczoraj aktualizowałem Launcher Pro i jak narazie problem znikł... Sprawdzę też czy w Angry Birds też znikł.

ROM Pays 4.1,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.