Skocz do zawartości
veimus

Brak reakcji ekranu na dotyk

Rekomendowane odpowiedzi

mrt57

To tak, cała historia robi się coraz bardziej komiczna.

I oddanie tel: po równo 2 tyg. otrzymuję tel. od salonu, że telefon jest do odebrania. Przychodzę i rzeczywiście jest;p zerkam do karty gwarancyjnej: wymiana przedniego panelu, cieszę się, że wogóle coś zrobili a nie olali problem. Włączam telefon, wszystko wydaje się ok, aż do pierwszego zablokowania ekranu - dalej jest du*a, a nawet jest gorzej, działo się to częściej, większe problemy z ekranem niż były. Gratis dostałem lekko porysowaną tylnąa klapkę, dzięki wam panowie z serwisu. Od ręki napisaliśmy jeszcze jeden protokół i wysłany z powrotem do serwisu.

II oddanie: tydzień później dostaję tel. z salonu, dzwonili z serwisu, że obecnie nie mają jakichś części na składzie i naprawa się pewnie przedłuży:facepalm: Kto wie o ile, kto wie kiedy dostanę telefon, kto wie w jakim stanie i kto wie czy wogóle bedzie sprawny.

Ile może trwać taka naprawa, gdy serwis mówi, że nie mają części i muszą czekać na ich dowóz? Bo coś mi po głowie chodzą myśli o dłuuugich jesienno-(a nawet)zimowych wieczorach wciąż bez telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję zadzwonić lub napisać maila w dosyć poważnym tonie. Mojego telefonu nie było na składzie, mimo, że kurier go dawno dostarczył. Po telefonie, w którym nie przebierałem w słowach telefon znalazł się momentalnie i 2 godziny później została do mnie napisana informacja co jest nie tak i co zostało zrobione.

Druga sprawa...dziwne, że po wymianie panelu dotykowego dalej nie działa dotyk :/ Mieliśmy podobne problemy, ale u mnie na razie wszystko działa...

Życzę powodzenia i cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mrt57

Witam,

sprawa zdaje się zakończona sukcesem:DDD

Kilka dni temu dostałem telefon, że Defy jest do odebrania. Robota była grubsza i tym razem wymieniono(wg karty gwar.): płytę główną, jak i ponownie ekran lcd.

Póki co tel jest w pełni sprawny, jeszcze nie zdażyła mi się żadna zawieszka w działaniu ekranu, także jestem dobrej myśli. Nie miałem telefonu łącznie miesiąc czasu(:dobani: ) ale wreszcie jest.

Aha, ogólnie wydaje mi się, że telefon chodzi szybciej i sprawniej;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.