Skocz do zawartości
celebryta

GOCLEVER I70 - opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam wszystkich

Planuję zakup tabletu ale ofert na allegro jest mnóstwo i łatwo się w tym pogubić. Znalazłem ofertę HIT NOWOSC TABLET GOCLEVER T70 ANDROID v2,2 (1601376567) - Aukcje internetowe Allegro . Jestem z Poznania więc omija mnie problem z wysyłką. Ma ktoś taki sprzęt? Jak się sprawuje. Jak trzyma bateria?

Edytowane przez Jukon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ok, trochę poczytałem :) Teraz nasuwa mi się inne pytanie.

Tablet Goclever T70 HIT NOWOSC TABLET GOCLEVER T70 ANDROID v2,2 (1601376567) - Aukcje internetowe Allegro

czy może

Tablet Goclever i70 TABLET GOCLEVER TAB I70 ANDROID 2.2 WIFI HDMI 1GHZ (1619846032) - Aukcje internetowe Allegro

Jeden ma 4 gb pamięci a drugi lepszy procesor i cenę niższą o 70 złotych. Co waszym zdaniem będzie lepsze? Mam kartę pamięci kingstona 8 gb więc te 2 gb różnicy jakoś nie robi mi różnicy raczej...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o pamięć flash to wybrałbym lepszy procesor, zawsze można sobie kupić kartę pamięci, taniej wyjdzie.

Tapnięte z Galaxy 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepszy procek i niższa cena. Tylko zastanawia mnie dlaczego ten z lepszym prockiem ma niższą cenę. Może jedna jest gorszy pod jakimś względem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weź jednak tego z mniejszym procesorem :-). Tamten 1GHz to stary ARM v6 a ten daje radę z hd

Tapnięte z Galaxy 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i jeszcze sprawa jest że tego produktu coś nie widać na oficjalnej stronie producenta.

To napewno oryginał ten i70 ?

Nie wiem jak z tym i70 z HD ale T70 obsluguje nawet FHD (przynajmniej według producenta bo sam nie testowałem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według aukcji to i70 jest firmy Goclever. Zależy mi na dobrej jakości filmów które nie będą mi klatkować i na płynnej pracy sprzętu. i70 na aukcji nikt jeszcze nie tknął a t70 jakoś znika.

jarek3460, czyli nie zwracać uwage na taktowanie procesora? 800mhz jest lepsze niż 1Ghz w tym przypadku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne skoro nie ma go na oficjalnej stronie GoClever albo jakaś podróba albo jakaś nowość jeszcze nie umieszczona na stronie.

Na aukcje też trzeba uważać, często mylą dane w specyfikacjach lub symbole.

Może warto w tej sprawie wysłać pytanie do serwisu GoClever lub do nich zadzwonić.

I czy ma tak jak inne GoClever'y z PL dystrybucji 24 mies. gwarancji door to door ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Specyfikacje T70 TeleChips 800MHz 256MB RAM 4GB Android 2.1 Kamera, HDMI, dwa USB jeden duży możliwość działania 3G, Android Market

Specyfikacja I70 InfoTMIC 1GHz(ten sam co w I101 256MB oraz I101 512MB) 256MB RAM 2GB Android 2.1 brak kamery, HDMI, dwa miniUSB HOST brak możliwości 3G nawet nie ma takiej opcji w tym OS, brak Android Market jest SlideME

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam: przypadkiem stałem się "szczęśliwym" posiadaczem Goclever Tab T70.

Powiem krótko: ten sprzęt to totalne nieporozumienie: masakrycznie nieprecyzyjny ekran nie pozwala go w zasadzie eksploatować: kiedy naciskam na wirtualnej klawiaturce A wyskakuje mi S albo inna litera (dotyczy to całej klawiaturki), naciśniecie jakiejkolwiek ikony powoduje otwarcie innej aplikacji, o skrolowaniu ekranu nie ma mowy - natychmiast uruchamia przypadkowe aplikacje. kalibracja ekranu na nic sie nie zdjae, robilem to ze 100x. Porazka.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi