Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Shatan

Witam

Małymi krokami przymierzam się do kupna SGS II. Jednak chciał bym sprawdzić jego możliwości jeśli chodzi o aparat. Może ktoś wrzucić swój widok zza okna zrobiony aparatem z Samsunga Galaxy S II? Oraz jedno zdjęcie zrobione przy użyciu lampy błyskowej w ciemności. Bardzo ciekawi mnie jakość zdjęć. Z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vonski

W recenzjach w necie pełno jest sampli zdjęć... wg mnie zresztą całkiem przyzwoitych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wedlog mnie zdjecia porownywalne te z iphona ....a osobiscie stwierdzam ze nawet lepsze.... dzisiaj testowalem fajny programik z marketu zamienia flasha z aparatu na latarke.... normalnie bylem pod wielkim wrazeniem w ciemnym pokoju... dobrze daje swiatlem, az razi po oczach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę przyznać, że aparat zawiódł mnie najbardziej. Wcześniej posiadałem HTC HD2 gdzie różowa plama podczas wykonywania zdjęcia strasznie podnosiła mi ciśnienie. Po fix'ie i testach na różnych ROM'ach nadal było tak samo. PO HD2 nadszedł czas na Desire HD - tu było dużo lepiej ale nie doskonale. Na początku miesiąca dostałem SGS2 i pierwsze co przetestowałem to aparat... i tu prawie taka sama porażka jak HD2.

Przy dobrym świetle słonecznym na zewnątrz aparat robi dość dobre zdjęcia ale wewnątrz budynku przy uboższym świetle awaria. W porównaniu do Desire HD nie można ustawić ustawić nasycenia i kontrastu co dodatkowo utrudnia pozbycia się wrednej plamy. Z ostrością też nie jest najlepiej. W sumie odesłałem telefon do sprzedawcy i póki co nadal testują. Jeżeli nic nie wymyślą to będę czekał na HTC Sensation.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A możesz dać jakiś przykład zdjęcia z ową różową plamą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez bym prosil o samplr jakies

Sent from my GT-P1000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Ja różowej plamy, nie dostrzegłem. Zdjęcia są bardzo dobre. Chociaż po najnowszej aktualizacji aparatu w Galaxy S pierwszej generacji, te zdjęcia również były zadziwiająco doskonałe, jak na 5 Mpix. Posiadam dwa cyfrowe aparaty 12 Mpix., ale fotki najbardziej lubiłem robić, właśnie Galaxy S1.

Postaram się jutro wieczorem zaprezentować zdjęcia z Galaxy S2. Są całkowicie przyzwoite.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demola

No właśnie o jakiej plamie kolega pisze? Ja pstrykałem dla zabawy kilka fotek w mieszkaniu, przy raczej skąpym świetle ale żadnych przebarwień nie widziałem. Moim zdaniem aparat może i nie jest najlepszym jaki występuje w telefonach, ale robi naprawdę przyzwoite zdjęcia. No chyba że ktoś oczekuje od tych aparatów zdjęć jak z lustrzanki za 5 tys. to wtedy faktycznie można czuć się rozczarowanym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35
    Napisano (edytowane)

Z moich porównań wynika jednak, że jest to bez mała najlepszy aparat na rynku telefonów komórkowych. Uczciwie natomiast stwierdzam, że nie porównywałem go z Nokią N8. O ile rzeczona Nokia, będzie na pewno miała słabszy zapis video, to zdjęcia, przynajmniej teoretycznie może mieć lepsze. Z tych aparatów, które testowałem, całkowicie nie liczy się iPhone4, trochę gorszy jest HTC Desire HD ( miałem stary soft), Motorola Delfy, wyraźnie gorsza; natomiast zupełnie przyzwoity jest Samsung Galaxy S pierwszej generacji.

Edytowane przez Artur35

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi