Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

juh

Zdjęcia są rewelacja jak na aparat! Przyznam jako jeszcze niedawno posiadacz telefonu Nokia N82 chcę nabyć nowy telefon który będzie robił zdjęcia nie gorsze niż N82. Widzę że jest nieźle i na Smartphona już można się przesiąść jeśli komuś tak jak mnie zależy na jakości zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Shatan
    Z moich porównań wynika jednak, że jest to bez mała najlepszy aparat na rynku telefonów komórkowych. Uczciwie natomiast stwierdzam, że nie porównywałem go z Nokią N8. O ile rzeczona Nokia, będzie na pewno miała słabszy zapis video, to zdjęcia, przynajmniej teoretycznie może mieć lepsze. Z tych aparatów, które testowałem, całkowicie nie liczy się iPhone4, trochę gorszy jest HTC Desire HD ( miałem stary soft), Motorola Delfy, wyraźnie gorsza; natomiast zupełnie przyzwoity jest Samsung Galaxy S pierwszej generacji.

Dla przykładu zamieszczam zdjęcie z Galaxy SII. Warunki oświetleniowe bardzo słabe. Kończący się pochmurny dzień i nie najlepsza rozdzielczość - 6, Mpix.

https://picasaweb.google.com/114358550529223273826/MOJACORECZKAINGRIDA#5608076444281650834

A tu foto z SGS1, po ostatniej aktualizacji aparatu. W odróżnieniu od pierwszego zdjęcia, warunki są doskonałe. 4 Mpix.

https://picasaweb.google.com/114358550529223273826/MOJACORECZKAINGRIDA#5608082943347078866

Artur, będziesz w stanie wrzucić jakieś zdjęcie wykonane w bardzo dobrych warunkach SGS'em II? Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Oczywiście, postaram się, ale to za kilka dni, bo na razie - grypa. W zasadzie mam takie zdjęcie, zrobione w bardzo dobrych warunkach, ale było robione z zoomem, więc nie będzie obiektywne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oczywiście, postaram się, ale to za kilka dni, bo na razie - grypa. W zasadzie mam takie zdjęcie, zrobione w bardzo dobrych warunkach, ale było robione z zoomem, więc nie będzie obiektywne...

z zoomem to chyba właśnie do kitu będzie - podejdź do okna i zrób

zdjęcie, albo macro tabletek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vonski

Na mobile-review.com Eldar Multazin (dla mnie prawdziwy guru w świecie telefonów) też się zachwyca jakością aparatu wyraźnie określając go numerem 1 wśród smartfonów. Na jego zdjęciach SGS2 deklasuje Xperię Arc, szczególnie przy słabszych warunkach oświetleniowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lhrrob

Czy możecie sprawdzić czy na Waszych GS2 poprawnie działa flesz?

Mam na myśli automatyczne ustawienie, które u mnie nie działa. Chcąc doświetlić zdjęcie muszę go włączyć na stałe.

Wszelka pomoc mile widziana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demola

Działa bez problemu przynajmniej u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie aparat działa ale nie do końca tak jak bym chciał złapie ostrość ale na chwile natomiast kamera bardzo wolna a czasami nawet wcale nie łapie ostrości...możne jest jakiś upgrade do kamery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mirku

@up

ja też miałem problem ze złapaniem ostrości na KE1, wczoraj zminiłem na XXKE2 i problem zniknął

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi